Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Strajki w Grecji               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Anna Dziedzic [ 02-01-2008 ]
Według wicepremiera i ministera gospodarki Waldemara Pawlaka, trwający już ponad 2 tygodnie strajk w kopalni "Budryk" jest przesadzony.
czytaj więcej »
  
[ 18-11-2007 ]
Od pięciu dni we Francji trwają strajki spowodowane sprzeciwem wobec planów reformy emerytalnej.
czytaj więcej »
  
Nina Szczutowska [ 17-11-2007 ]
Miliony Niemców odetchnęło z ulgą. 62-godzinny strajk maszynistów chwilowo zakończony. Kolejarze jednak zapowiadają, że jeśli nie dostaną podwyżek, rozpoczną strajk bezterminowy.
czytaj więcej »
  
[ 29-10-2007 ]
Rada Sekcji Krajowej Oświaty i Wychowania NSZZ "Solidarność" grozi strajkami pracowników oświaty. Odbędą się one, jeśli nowy rząd nie podwyższy pensji nauczycieli do końca 2008 roku.
czytaj więcej »
  
[ 10-10-2007 ]

Media zagraniczne najwięcej uwagi poświęciły w ubiegłym miesiącu bardzo ważnym wyborom na Ukrainie, a także interesującemu głosowaniu w Grecji. Nie były to jedyne wybory września, bowiem do urn poszli także mieszkańcy Gwatemali, Jamajki, Madagaskaru, Maroka i Sierra Leone, zaś obywatele San Marino poznali nowych kapitanów-regentów. Prezentujemy także zaległe wyniki wyborów na Kiribati i w Kongu-Brazzaville.

czytaj więcej »
  
[ 04-10-2007 ]
Po całonocnych negocjacjach lekarze ze szpitala Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie doszli do porozumienia z dyrekcją i tym samym wracają do pracy. Co prawda obie strony nie chcą mówić o szczegółach wynegocjowanych warunków, ale nieoficjalnie mówi się o tysiącu złotych podwyżki.
czytaj więcej »
  
[ 28-09-2007 ]
Zgodnie z prawem od pierwszego października wchodzą w życie wymówienia lekarzy, którzy w ramach protestu zgłaszali je trzy miesiące temu. Ponadto w coraz większej liczbie placówek dochodzi do strajków.
czytaj więcej »
  
[ 28-09-2007 ]
1 października upływają terminy wypowiedzeń składanych przez lekarzy. Minister Zdrowia Zbigniew Religa spotka się z dyrektorami szpitali w Radomiu, gdzie sytuacja jest bardzo trudna.
czytaj więcej »
  Wybory parlamentarne w Grecji
Piotr Flakiewicz [ 16-09-2007 ]
Dzisiaj w Grecji rozpoczęły się przedterminowe wybory parlamentarne. Najnowsze sondaże wskazują na nieznaczne zwycięstwo dotychczas rządzącej  partii Nowa Demokracja.
czytaj więcej »
  
[ 04-07-2007 ]
Jarosław Kaczyński odrzucił propozycje złożone wczoraj pielęgniarkom przez Religę. Wprowadzenie wyższej składki zdrowotnej i podwyżek dla służby zdrowia na pewno w tym roku nie nastąpi.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl