Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Strajki w Grecji               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Arkadiusz Szymczyk [ 08-03-2008 ]
Podczas spotkania ministrów spraw zagranicznych Grecji i Turcji doszło do zbliżenia stanowisk w sprawie konfliktu między oboma państwami o Cypr. Grecki rząd poparł także Turcję w staraniach o wejście do Unii Europejskiej.
czytaj więcej »
  Strajk policji
[ 06-03-2008 ]
Strajk kilku tysięcy funkcjonariuszy policji. W niecałe dwa miesiące po głośnym strajku funkcjonariuszy służby celnej kilka tysięcy policjantów nie zjawiło się w pracy.
czytaj więcej »
  
Nina Szczutowska [ 11-02-2008 ]
Prokuratura zajmie się sprawą zeszłorocznego protestu pielęgniarek. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa złożył minister spraw wewnętrznych, Grzegorz Schetyna. W postępowaniu ma zostać wyjaśnione prawne użycie zagłuszaczy telefonów pielęgniarek.
czytaj więcej »
  
Piotr Wieremiejczuk [ 03-02-2008 ]
Po pielęgniarkach, celnikach i nauczycielach do strajków prawdopodobnie dołączą pocztowcy. Domagają się astronomicznej podwyżki - o 800 złotych brutto więcej dla każdego pracownika.
czytaj więcej »
  Olejniczk popiera protesty
[ 31-01-2008 ]
Wojciech Olejniczak zapowiedział, że jego partia popiera wszystkie roszczenia grup zawodowych związane ze wzrostem płac. Szef Sojuszu Lewicy Demokratycznej przebywa obecnie z wizytą na Śląsku.
czytaj więcej »
  
[ 31-01-2008 ]
Mimo zapowiadanych na dziś negocjacji strajkujących górników z zarządem Jastrzębskiej Spółki Węglowej, pod kopalnią „Budryk” znów zbierają się protestujący.
czytaj więcej »
  
Piotr Wieremiejczuk [ 27-01-2008 ]
Na 28 stycznia zapowiedziany jest protest Pracodawców Transportu Drogowego. Planowo strajk ma się rozpocząć w samo południe, ale nie jest to informacja pewna. Protest ma mieć charakter blokady ulicy lub ronda.
czytaj więcej »
  Wschodnia granica Polski stoi w korku
Piotr Wieremiejczuk [ 27-01-2008 ]
Od kilku dni pogłębia się kryzys na polskich wschodnich przejściach granicznych. Strajk służb celnych paraliżuje komunikację i niepokoi naszych sąsiadów.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 16-01-2008 ]
Kolejna grupa pracownicza grozi drastycznymi rozwiązaniami w walce o podwyżki. "Jeśli rząd nie będzie chciał z nami rozmawiać o podwyżkach i emeryturach, matur może nie być" - stwierdził na antenie TVN24 Sławomir Broniarz, prezes ZNP.
czytaj więcej »
  
[ 07-01-2008 ]
Wiele wskazuje na to, że 21 stycznia rozpocznie się kolejny strajk pielęgniarek. "Nie mamy innego wyjścia." - tłumaczy szefowa Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych (OZZPiP) Dorota Gardias.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl