Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Strajki w Grecji               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Magdalena Janczura [ 15-12-2009 ]
Tuż przed południem w Warszawie pojawi się kilka tysięcy osób, którzy będą bronic swoich miejsc pracy. Celem demonstracji jest ratunek dla upadającego przemysłu stoczniowego i zbrojeniowego oraz regionalnego transportu kolejowego.
czytaj więcej »
  Zamieszki w Atenach!
[ 07-12-2009 ]
Grecja po raz kolejny przeżywa zamieszki w stolicy kraju. Policja użyła w niedzielę gazu łzawiącego wobec demonstrantów, którzy w trakcie rocznicowego marszu protestacyjnego w Atenach rzucali kamieniami. Dwaj uczestnicy demonstracji zostali ranni, 80 osób zostało aresztowanych.
czytaj więcej »
  
[ 02-11-2009 ]
Konflikt pomiędzy PKP Przewozy Regionalne a Intercity narasta, na czym bezpośrednio ucierpią pasażerowie. 12 listopada na znak protestu PKP PR zatrzymają w całej Polsce pociągi. Powodem tak drastycznego posunięcia jest żądanie Intercity. Siostrzana spółka chce, by PKP PR zamknęły część połączeń interREGIO, w zamian za rozłożenie ogromnych długów na raty. Jeśli to nie nastąpi, spółka Przewozy Regionalne upadnie.
czytaj więcej »
  W Rumunii strajk sektora publicznego
[ 05-10-2009 ]
Blisko 800 tysięcy pracowników – głównie z oświaty, ochrony zdrowia i innych sektorów publicznych – wzięło dziś udział w strajku przeciwko ustawie, która – ich zdaniem – ma obniżyć im pensje.
czytaj więcej »
  Czas na strajki w TVP
[ 19-08-2009 ]
Pracownicy TVP zagrozili dwugodzinnym strajkiem ostrzegawczym.
czytaj więcej »
  Koniec strajku w Radomiu
[ 16-08-2009 ]
Strajkujące od ponad tygodnia, w radomskim Szpitalu Specjalistycznym, pielęgniarki zakończyły swój protest. Zgodziły się one na dodatek w wysokości 2000 złotych brutto, który będzie wypłacony w trzech ratach.
czytaj więcej »
  
Anna Kapcia [ 13-08-2009 ]
Minister zdrowia Ewa kopacz uważa, że strajk pielęgniarek radomskiego szpitala nie należy do problemów Ministerstwa Zdrowia, a samorządu i dyrektora szpitala.
czytaj więcej »
  W KGHM zorganizowano 2-godzinny strajk
[ 11-08-2009 ]
Dziś rano związkowcy KGHM Polska Miedź SA zorganizowali 2-godzinny strajk ostrzegawczy przeciwko rządowym planom sprzedaży części udziałów na giełdzie. Zarząd spółki decyzję tę uznał za nielegalną.
czytaj więcej »
  
[ 09-08-2009 ]
Rozmowy strajkujących pielęgniarek z dyrekcją radomskiego Szpitala Specjalistycznego zakończyły się fiaskiem. Oznacza to, iż strajk będzie kontynuuowany. Pielęgniarki oczekiwały podwyżki zasadniczej pensji o 600 złotych brutto.
czytaj więcej »
  
Maja Bielakowicz [ 04-08-2009 ]
Jutro rozpocznie się strajk generalny pielęgniarek i położnych w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym. Przyjmowani mają być tylko pacjenci, którzy wymagają natychmiastowej pomocy. Na niektórych oddziałach praca będzie trwać, ale jedynie w ograniczonym zakresie.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl