Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Kokaina i Europejczycy               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Pierre Lellouche [ 27-03-2007 ]
Mamy moralny obowiązek wspierać wartości Sojuszu, zwłaszcza w odniesieniu do narodów, które zdecydowały się podążać drogą demokracji.
czytaj więcej »
  
Piotr Tarasiuk [ 29-12-2006 ]
Mijający rok obfitował w wydarzenia polityczne na świecie, nie odbiegając od poprzednich lat. Europa Zachodnia przyjęła falę strajków, a także skandali i afer z udziałem polityków. Ciągle wiele rządów styka się z problemem imigrantów, co też prowadzi do radykalizacji nastrojów społecznych, a w efekcie uwidacznia się na scenie politycznej w wynikach wyborów. W wielu przypadkach podsycano wręcz wrogie nastroje w świecie muzułmańskim. Podziały rysowały się także w Unii Europejskiej. W kilku państwach mieszkańcy dokonali wyboru rządzących.
czytaj więcej »
  Waszyngton: wybory parlamentarne w USA
[ 07-11-2006 ]
Amerykanie głosują dziś ( początek o 12.00 naszego czasu) w wyborach parlamentarnych. Sondaże wskazują na to, że rządzący w USA od dwunastu lat Republikanie stracą kontrolę nad Izbą Reprezentantów. Zacięta walka toczy się o Senat.
czytaj więcej »
  
A. Gawlik [ 04-11-2006 ]
Wzburzenie Polaków w metropolii nowojorskiej wywołał artykuł napisany przez Davida Langlieba, pracownika Departamentu Parków i Rekreacji miasta Nowy Jork, który w wulgarny sposób ośmiesza Greenpoint i mieszkającą tam Polonię.
czytaj więcej »
  
[ 10-10-2006 ]

Premierzy państw Grupy Wyszehradzkiej podkreślili konieczność kontynuowania współpracy i wspólnej polityki gospodarczej w Srodkowej Europie.

czytaj więcej »
  
Adriana Mateusiak [ 30-09-2006 ]
USA odmawia zniesienia wiz dla Polaków. Swoje stanowisko podpiera danymi nt. nielegalnych imigrantów. "Rzeczpospolita" dowiedziała się, iż takie dane nie istnieją.
czytaj więcej »
  
[ 28-09-2006 ]
Wśród Irakijczyków narasta wrogość wobec amerykańskich żołnierzy. Tak wynika z sondażu przeprowadzonego przez naukowców z Uniwersytetu Maryland.
czytaj więcej »
  
[ 01-09-2006 ]
Jak donosi "Gazeta Wyborcza" prezydent USA George Bush nie chce się spotkać z premierem Jarosławem Kaczyńskim. Polscy dyplomaci stają na głowie, by do prestiżowego spotkania w Białym Domu jednak doszło.
czytaj więcej »
  
[ 19-08-2006 ]
Amerykanie uważają Polskę za najlepsze miejsce dla wyrzutni rakiet, ale są zirytowani przedłużającymi się negocjacjami. Wrócili więc do rozmów z Czechami - pisze "Rzeczpospolita".
czytaj więcej »
  Kronika wyborcza: lipiec 2006
[ 10-08-2006 ]

Lipiec tradycyjnie jest miesiącem, w którym większa aktywność polityczna ustaje (choć sierpień zazwyczaj jest jeszcze spokojniejszy). Tym razem najwięcej emocji wzbudziły wybory w Meksyku, których wyników ciągle jeszcze nie mamy. Poza Meksykanami do urn poszli także Macedończycy, powierzając ster władz prawicy. Nad większą władzą dla samorządów zastanawiali się Boliwijczycy, zaś mieszkańcy dwóch wyspiarskich krajów Afryki – Seszeli i Wysp Św. Tomasza i Książęcej – wybrali głowę państwa.

czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl