Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Kokaina i Europejczycy               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Krystyna Pawliszak [ 03-07-2008 ]
Sześć lat temu rebelianci z lewicowej partyzantki FARC uprowadzili kandydującą na stanowisko prezydenta Kolumbii Ingrid Batencourt. Wraz z czternastoma innym zakładnikami, w tym trzema z USA, była ona przetrzymywana w ciężkich warunkach w dżungli. Dzięki akcji popieranej przez kolumbijskiego prezydenta, Alvaro Uribe'a, żołnierzom udało się uwolnić wszystkich uwięzionych.
czytaj więcej »
  
Krystyna Pawliszak [ 26-06-2008 ]
Szefowa Kancelarii Prezydenta Anna Fotyga „przekazała zainteresowanie prezydenta Kaczyńskiego doprowadzeniem do pomyślnego zakończenia rozmów polsko-amerykańskich w sprawie tarczy antyrakietowej” – powiedział dyrektor biura spraw zagranicznych kancelarii prezydenta RP, Mariusz Handzlik. Jej misja nie została uzgodniona z rządem, a dwugłos w sprawie tak istotnej może zaszkodzić Polsce.
czytaj więcej »
  
Piotr Wieremiejczuk [ 18-05-2008 ]
Prezydent Hugo Chaves oskarżył o wkroczenie na terytorium Wenezueli żołnierzy z sąsiedniej Kolumbii. Niecałe dwa miesiące temu Caracas i Bogota były na skraju wojny.
czytaj więcej »
  
[ 15-05-2008 ]
Jak donosi "Dziennik", premier wylądował w środę rano w Peru, gdzie razem z żoną podziwiali kulturę Inków. Dla gazety "El Mundo” powiedział, że to "podroż życia". A nasi dziennikarze wyliczyli, że koszt tej podroży to ok. 1,6 mln złotych z naszych podatków.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 14-05-2008 ]
Premier Donald Tusk rozpoczyna dziś swoją pierwszą wizytę w Ameryce Łacińskiej. W czasie ośmiodniowego pobytu za oceanem szef polskiego rządu weźmie udział w szczycie Unia Europejska - Ameryka Łacińska i Karaiby, a także spotka się z przywódcami najważniejszych państw regionu.
czytaj więcej »
  
[ 13-05-2008 ]
Donald Tusk leci wraz z żoną do Peru i Chile. Wizyta ma potrwać osiem dni, w czasie których weźmie udział w szczycie Unia-Ameryka Łacińska. W planach są jednak także przyjemności, m.in. zwiedzanie dawnych stolic Inków w Cuzco i Machu Picchu.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 23-01-2008 ]
Były doradca ds. sportu w Kancelarii Prezydenta Artur Piłka powiedział dziś w RMF FM, że może spokojnie stwierdzić, bo nie popełnił przestępstwa.
czytaj więcej »
  
[ 13-01-2008 ]
W sobotę odbył się kongres rządzącej we Francji Unii na rzecz Ruchu Ludowego, w którym brał udział były premier Wielkiej Brytanii Tony Blair.
czytaj więcej »
  Tusk w Europie
[ 04-12-2007 ]
Dzisiaj premier Donald Tusk jedzie do Brukseli, gdzie może spodziewać się wielu trudnych pytań. Unia wiąże z Tuskiem "duże nadzieje", a jego wizyta ma przynieść "pozytywne emocje".
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 24-11-2007 ]
Dziesiątki tysięcy zwolenników Hugo Chaveza wyszło na ulice Caracas. Proprezydencka demonstracja była wyrazem poparcia wobec reform konstytucyjnych proponowanych przez przywódcę Wenezueli.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl