Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Kryzys religii               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 14-07-2008 ]
Lech Kaczyński po spotkaniu z Nicolasem Sarkozym w Pałacu Elizejskim stwierdził, że Polska nie będzie przeszkodą w ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego.
czytaj więcej »
  
[ 13-07-2008 ]
Dziś rozpoczyna się dwudniowa wizyta prezydenta Kaczyńskiego we Francji. Pojechał tam na zaproszenie Nicolasa Sarkozy’ego. W planach jest rozmowa obu prezydentów m.in. o Traktacie Lizbońskim.
czytaj więcej »
  
[ 30-06-2008 ]
Dziś kończy się półroczne przewodnictwo Słowenii w Unii Europejskiej. Okres ten i przewodnictwo rządu w Lublanie trudno uznać za przełomowe, jednak kilka istotnych kwestii podczas tych sześciu miesięcy udało się dokonać.
czytaj więcej »
  
[ 14-06-2008 ]
Wczoraj Benedykt XVI przyjął George'a Busha na prywatnej audiencji. Dziś prasa pisze, że spotkanie to miało większy wymiar, bo Bush chce zostać katolikiem.
czytaj więcej »
  
Aneta Michalska [ 29-05-2008 ]
Putin do Paryża jedzie jako premier, ale w sprawach wagi prezydenckiej – można przeczytać w dzienniku „Kommiersant” o podróży do Francji Putina, szefa rosyjskiego rządu. Tematem przewodnim wizyty będą sprawy związane z rosyjsko-franacuską współpracą w przemyśle kosmicznym oraz energetyce.
czytaj więcej »
  
[ 29-05-2008 ]
Wczoraj prezydenci Lech Kaczyński i Nicolas Sarkozy podpisali deklarację o partnerstwie strategicznym między Polską i Francją. Prezes PiS Jarosław Kaczyński mówi o "powrocie do tradycji", ale jest zdania, że w interesie Polski nie leży zawiązywanie strategicznego sojuszu z jednym dużym krajem.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 28-05-2008 ]
Z oficjalną wizytą przybywa dziś do Polski prezydent Francji Nicolas Sarkozy. Mimo, że wizyta będzie trwała zaledwie jeden dzień, jej program jest bardzo napięty. W czasie pobytu nad Wisłą Sarkozy spotka się z prezydentem, premierem, a także wystąpi na połączonym posiedzeniu obu izb parlamentu.
czytaj więcej »
  
[ 12-05-2008 ]
"Serbia dokonała europejskiego wyboru" – tak szef MSZ Francji Bernard Kouchner i sekretarz stanu ds. europejskich Jean-Pierre Jouyet ocenili wstępne wyniki niedzielnych wyborów parlamentarnych w Serbii.
czytaj więcej »
  Benedykt XVI w siedzibie ONZ
[ 18-04-2008 ]
Dziś po południu czasu polskiego papież Benedykt XVI wygłosi przemówienie w nowojorskiej siedzibie Organizacji Narodów Zjednoczonych. Po raz trzeci w historii głowa Kościoła rzymskokatolickiego odwiedzi gmach ONZ.
czytaj więcej »
  
[ 21-03-2008 ]
Zgodnie z wolą Benedykta XVI kardynał Joseph Zen z Hong Kongu przygotował rozważania nabożeństwa Drogi Krzyżowej, która dziś wieczorem dobędzie się w rzymskim Koloseum. Tradycyjnie przewodniczyć jej będzie sam papież.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl