Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Kryzys religii               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Katarzyna Staudt [ 16-10-2009 ]
W proteście przeciwko sytuacji francuskiej gospodarki rolnej kilkudziesięciu rolników demonstrowało dzisiaj na Polach Elizejskich.
czytaj więcej »
  
[ 01-10-2009 ]
Francuscy politycy krytykują rząd Francji za to, że ten angażuje się w wypuszczenie ze szwajcarskiego aresztu reżysera Romana Polańskiego. Marc Laffineur z rządzącej Unii na Rzecz Ruchu Ludowego grzmi: - Oskarżenia o gwałt na trzynastoletnim dziecku nie są czymś mało znaczącym, niezależnie od tego, kim jest osoba, która się tego dopuściła.
czytaj więcej »
  Francja na celowniku Zawahiriego
Maja Bielakowicz [ 04-08-2009 ]
Ajman az-Zawahiri, nazywany człowiekiem numer dwa w Al-Kaidzie, zarzucił Francji wrogość wobec wyznawców islamu i zagroził, że Francja "zapłaci za wszystkie swoje zbrodnie". Taką informację podała SITE Intelligence Group - amerykańska organizacja monitorująca islamskie strony internetowe.
czytaj więcej »
  
Maja Bielakowicz [ 14-07-2009 ]

Ponad dziesięć tysięcy dodatkowych policjantów, żandarmów i żołnierzy patroluje ulice Paryża w czasie ogólnonarodowego święta. Nasilone kontrole policji to odpowiedź na obawy Francuzów przed zamieszkami rasowymi. Zeszłej nocy bandy młodzieży spaliły ponad trzysta samochodów.

czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 31-05-2009 ]
Zapytany przez londyńskich dziennikarzy o brak oficjalnego zaproszenia dla Lecha Kaczyńskiego na obchody 65. rocznicy desantu w Normandii, minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski powiedział: "Nie ma powodu do obrażania się na Francję dlatego, że Nicolas Sarkozy nie wystosował oficjalnego zaproszenia do prezydenta Lecha Kaczyńskiego". Dodał też: "Z tego, co wiem, Francja robi tym razem obchody w węższym gronie i Polska nie jest jedynym państwem, którego głowa nie została zaproszona. Nie ma powodu do obrażania się".
czytaj więcej »
  Benedykt XVI odwiedza meczet
[ 09-05-2009 ]
W drugim dniu wizyty w Jordanii Benedykt XVI odwiedził meczet imienia króla Husajna w Ammanie. Papież udał się także na górę Nebo – w to samo miejsce, które 9 lat wcześniej odwiedził także Jan Paweł II.
czytaj więcej »
  
[ 04-05-2009 ]
Według sondażu TNS Sofres Logica, 65 proc. Francuzów nie jest zadowolonych z obecnego prezydenta Nicolasa Sarkozy’ego oceniając jego rządy za „raczej negatywne”.
czytaj więcej »
  
Monika J. Chojnacka [ 11-04-2009 ]
Poszukiwany od 2002 roku Ekaitz Sirvent Auzmendi, jeden z pięciu głównych szefów ETA, w piątek został aresztowany przez francuską policję. W operacji brali udział również hiszpańscy policjanci.
czytaj więcej »
  
Damian Mikszto [ 19-03-2009 ]
Wiece i manifestacje zaplanowano w aż 200 miastach w całej Francji. Francuzi są niezadowoleni z postawy, jaką reprezentuje prezydent Nicolas Sarkozy wobec problemów gospodarczych oraz społecznych. Spowalniająca gospodarka, wzrost bezrobocia oraz rosnące koszty utrzymania, skłoniły Francuzów do wyjścia na ulicę.
czytaj więcej »
  Francja wraca do NATO?
Karol Schwann [ 06-02-2009 ]
Według agencji Reuters Francuzi dogadali się z Amerykanami w sprawie powrotu do struktur wojskowych Sojuszu.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl