Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Afryka / Kuriozalna wpadka McCaina               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
AZ [ 14-03-2006 ]
Mimo, że białoruskie wybory prezydenckie odbędą się w niedzielę, już dziś Białorusini mogą oddawać swoje głosy. Możliwość ta przewidziana jest dla osób, które nie będą mogły zagłosować w miejscu zamieszkania w dniu wyborów.
czytaj więcej »
  
AZ [ 12-03-2006 ]
Ponad połowa ankietowanych w badaniu przeprowadzonym przez Pentor Research opowiedziała się za przeprowadzeniem wcześniejszych wyborów parlamentarnych. 27 procent uważa, że sejm powinien przetrwać do końca kadencji.
czytaj więcej »
  
[ 07-03-2006 ]
Marszałek Sejmu, Marek Jurek, powiedział że PiS zastanawia się nad złożeniem wniosku o samorozwiązanie Sejmu. Decyzja ma zapaść jeszcze w marcu. Jeśli wniosek zostałby przegłosowany to wybory mogłyby się odbyć w maju.
czytaj więcej »
  
JB [ 26-02-2006 ]
Tysiące Hiszpanów zaprotestowały w sobotę w centrum Madrytu przeciw planom rządu premiera Zapatero, który zamierza podjąć negocjacje z baskijską organizacją terrorystyczną ETA.
czytaj więcej »
  Droga do pokoju
[ 22-02-2006 ]

Ponad 800 osób zabiła na przestrzeni niemal pięćdziesięciu lat – od początku swej działalności – ETA (Euskadi Ta Askatasuna — Kraj Basków i Wolność). W ciągu ostatnich dni prasa hiszpańska obwieszczała wielce optymistycznie o pokojowej możliwości zakończenia konfliktu między władzami a organizacją terrorystyczną. Jak się jednak okazało była to radość przedwczesna. ETA broni nie złożyła, wypuszczając jedynie na światło dzienne kolejny komunikat do swych członków, w którym głosi że najwyższy czas coś zrobić, na nic i na nikogo nie czekając. I dalej podkłada na terenie całego kraju swoje bomby.

czytaj więcej »
  
aln [ 14-02-2006 ]
Lech KaczyńskiW wygłoszonym po dwudziestej pierwszej przemówieniu telewizyjnym prezydent Lech Kaczyński poinformował, że nie będzie skracał kadencji parlamentu.
czytaj więcej »
  
Krzysztof Wasilewski [ 18-10-2005 ]

Jest taki mur, sięgający aż do nieba.  Jest taki mur, który chroni jeden świat, równocześnie zniewalając drugi. Po obydwu stronach muru żyją ludzie. Jedni grają w golfa, popijając wyszukane drinki po każdym odbiciu, podczas gdy niedaleko setki umierają z głodu i pragnienia. Czasami kilka metrów sprawia różnicę.

czytaj więcej »
  
[ 24-03-2004 ]

Jedenastego marca świat jeszcze raz zobaczył skutki terroryzmu, tym razem w Madrycie. Znowu zginęły setki osób i znowu ludzie zadają sobie pytanie - dlaczego? Ten najnowszy atak terrorystyczny wywołał jednak pewne swoiste reperkusje polityczne. Nowy rząd Hiszpanii ogłosił oświadczenie o wycofaniu swych wojsk z Iraku - jednego z frontów walki z terroryzmem. Ogłoszenie takiej decyzji w kilka dni po kolejnym ataku terrorystycznym nie jest zbyt fortunne, ukazuje bowiem wielu ludziom, że terror może być bronią skuteczną.

czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 78 79 80 81 82 83   

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl