Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / \"Tusk za pieniądze podatników opluwa prezydenta\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 19-05-2008 ]
- Ministrowie nie mają i nie znają jasnych kierunków działania swojego szefa. Rząd Donalda Tuska to nieustająca kampania prezydencka. W tych działaniach, które rząd wykazuje, a raczej nie wykazuje, ewidentnie widać lenistwo Donalda Tuska - mówiła dziś Beata Kempa (PiS).
czytaj więcej »
  O 17 spotkanie na szczycie
[ 09-05-2008 ]
Dziś o godzinie 17:00 dojdzie do spotkania prezydenta Lecha Kaczyńskiego i premiera Donalda Tuska. Rozmowy dotyczyć mają ustawy kompetencyjnej, od której uchwalenia głowa państwa uzależnia podpis ratyfikujący Traktat Lizboński.
czytaj więcej »
  
[ 05-05-2008 ]
„Dziennik” zorganizował sondaż na najpopularniejszego polityka. Ankietowanych pytano, kto powinien zostać prezydentem w 2010 roku. Największe szanse na sukces ma, zdaniem Polaków, Donald Tusk.
czytaj więcej »
  
[ 23-04-2008 ]
Jarosław Kaczyński, w rozmowie z „Rzeczpospolitą” wypowiedział się o aktualnej sytuacji swojej partii oraz po raz kolejny skomentował działania premiera Tuska. Lider PiS uważa, że szef PO "nieustannie prowadzi prezydencką kampanię wyborczą". – Wzywam Donalda Tuska, by przestał zwalać na prezydenta winę za swoje pociągnięcia. To szpetny sposób uprawiania polityki – powiedział Kaczyński.
czytaj więcej »
  
Aneta Michalska [ 03-04-2008 ]
- Skończył się wreszcie koszmarny taniec wokół Traktatu Lizbońskiego. Prezydent i PiS "zakiwali się" prawie na śmierć (polityczną oczywiście) – w taki sposób napisał na swoim blogu o Traktacie Lizbońskim i jego ratyfikacji Marek Borowski, szef Socjaldemokracji Polskiej.
czytaj więcej »
  
[ 28-03-2008 ]
Prezydent Lech Kaczyński nie przyjął dymisji Michała Kamińskiego ze stanowiska sekretarza stanu w Kancelarii Prezydenta – podaje na swoich łamach „Dziennik”.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 26-03-2008 ]
Prawo i Sprawiedliwość zapowiedziało, że wyrazi zgodę na ratyfikację Traktatu Lizbońskiego pod warunkiem, że w ustawie ratyfikacyjnej znajdą się zapisy zabezpieczające mechanizm z Joaniny.
czytaj więcej »
  
[ 19-03-2008 ]
Premier Donald Tusk po raz kolejny podzielił się z mediami swoim zdaniem na temat szefa CBA.
czytaj więcej »
  
Nina Szczutowska [ 01-03-2008 ]
Duże szanse na wygraną w kolejnych wyborach prezydenckich ma Donald Tusk. Zgodnie z sondażem przeprowadzonym przez "Rzeczpospolitą" Polacy właśnie Donalda Tuska chcieliby widzieć na stanowisku prezydenta Polski.
czytaj więcej »
  
[ 24-02-2008 ]
Członkowie kabaretu "Pod Wyrwigroszem" zamierzają wystąpić do sądu z pozwem przeciwko PiS. Na wczorajszej konwencji partii Jarosława Kaczyńskiego w Warszawie bez zgody autorów zaprezentowano słynną piosenkę "Donald marzy".
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl