Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Fotyga rozmawia z Amerykanami w tajemnicy przed polskim rządem               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Patrioty dla Polski nieuzbrojone?
[ 23-05-2009 ]
Rząd USA nie podał póki co terminu przekazania Polsce rakiet Patriot. Pentagon podkreśla natomiast, że bateria, która miałaby się znaleźć w Polsce tymczasowo, będzie tam zainstalowana tylko dla celów szkoleniowych.
czytaj więcej »
  
[ 07-07-2008 ]
Janusz Zemke w radiowych „Sygnałach Dniach” stwierdził, iż Polska nie powinna przystawać na obecnie proponowane przez USA warunki instalacji tarczy antyrakietowej w naszym kraju. Zdaniem posła SLD, negocjacjom nie sprzyjają ciągłe nieporozumienia na linii prezydent-rząd.
czytaj więcej »
  
[ 07-03-2008 ]
Premier Donald Tusk po wczorajszym spotkaniu z prezydentem Lechem Kaczyńskim stwierdził, że jest jeszcze za wcześnie, by podawać datę zakończenia negocjacji ze Stanami Zjednoczonymi w sprawie rozmieszczenia tarczy antyrakietowej.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 14-11-2007 ]
Rosyjskie władze rozważają przekazanie Białorusi zestawu rakiet operacyjno-taktycznych – informują agencje informacyjne.
czytaj więcej »
  
[ 02-11-2007 ]
Demokratyczny kongresman w USA zapowiedział, że "prezydent Bush nie dostanie w przyszłym roku żadnych pieniędzy na budowę tarczy antyrakietowej w Polsce i Czechach".
czytaj więcej »
  Rakiety jednak w Polsce?
AZ [ 04-03-2006 ]
Gazeta Wyborcza dotarła do dobrze poinformowanych źródeł w Waszyngtonie, z których wynika, że europejska cześć amerykańskiej tarczy rakietowej zostanie rozlokowana w Polsce.
czytaj więcej »
  
[ 09-11-2009 ]
Lech Kaczyński i Radosław Sikorski porozumieli się w kwestii kariery byłej minister spraw zagranicznych Anny Fotygi - donosi „Gazeta Wyborcza”.
czytaj więcej »
  
[ 20-10-2009 ]
W wywiadzie udzielonym rosyjskiej gazecie "Izwiestia", były prezydent, gen. Wojciech Jaruzelski, krytykuje amerykańską koncepcję obronną z wykorzystaniem tarczy antyrakietowej.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Staudt [ 09-10-2009 ]
Poprzednia wersja tarczy była niesprawdzona, niedostosowana do zagrożeń, mało elastyczna i nie chroniła całej Europy – stwierdził Patrick O'Reilly, szef amerykańskiej Agencji Obrony Przeciwrakietowej.
czytaj więcej »
  
Andrzej Gwarda [ 28-09-2009 ]
Po wycofaniu się Stanów Zjednoczonych z pierwotnego projektu tarczy antyrakietowej, przyszedł czas na rewanż. Rewanż ze strony Federacji Rosyjskiej. Media i gazety na całym świecie trąbią o tym, jakoby decyzja podjęta przez Baracka Obamę i naczelne dowództwo armii USA była motywowana negatywnym stanowiskiem Rosji.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl