Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Bill Clinton poparł Baracka Obamę               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Jakub Noch [ 16-07-2008 ]
Barack Obama przyznaje, że „desperacko potrzebuje” w swojej kampanii wsparcia rodziny Clintonów. Kandydat Demokratów dodatkowo wydaje się nie przekreślać możliwości zaproszenia Hillary Clinton do ubiegania się o wiceprezydenturę u jego boku. Co więcej, wiele wskazuje, że spekulacje na ten temat okażą się prawdziwe.
czytaj więcej »
  
[ 28-06-2008 ]
Hillary Clinton, po raz pierwszy podczas kampanii przedwyborczej w USA, stanęła ramię w ramię z Barackiem Obamą. Miało to miejsce na wiecu w New Hampshire.
czytaj więcej »
  USA: Barack Obama pewien prezydenckiej nominacji
Jakub Noch [ 04-06-2008 ]
Barack Obama zapewnił sobie prezydencką nominację Partii Demokratycznej. Przypieczętowało ją zwycięstwo w stanie Montana, w którym obok Dakoty Płd. zorganizowano ostatnie z demokratycznych prawyborów.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 21-05-2008 ]
Choć Hillary Clinton zwycięża w kolejnych prawyborach, jej szanse na prezydencką nominację amerykańskiej Partii Demokratycznej drastycznie maleją. Mimo słabszych wyników w kilku ostatnich prawyborach, charyzmatycznemu senatorowi Obamie brakuje zaledwie około 70 głosów do zapewnienia sobie nominacji.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 14-05-2008 ]
Hillary Clinton nadal pozostaje w wyścigu o prezydencką nominację amerykańskiej Partii Demokratycznej. – Jestem zdeterminowana bardziej niż kiedykolwiek, by kontynuować tę kampanię, do czasu aż każdy uzyska szansę, by wypowiedzieć się na temat swego wyboru – stwierdziła była Pierwsza Dama po wczorajszej wygranej w prawyborach w stanie Wirginia.
czytaj więcej »
  
Piotr Wieremiejczuk [ 09-03-2008 ]
Barack Obama pokonał we wczorajszych prawyborach w Wyoming swą rywalkę w obozie Demokratów, Hillary Clinton. Miażdżąca przewaga (61 do 38 proc.) pokazała, że Obama nadal ma wielką szansę, pomimo kilku przegranych.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 05-03-2008 ]
Hillary Clinton odzyskuje realne szanse na nominację Demokratów. Wyniki wczorajszych prawyborów dają jej wygraną w stanach Rhode Island, Ohio i przede wszystkim w największym ze stanów – Teksasie. Barack Obama wygrał jedynie w stanie Vermont, ale to wystarczyło mu, by utrzymać przewagę uzyskaną dzięki wcześniejszej serii wygranych w mniejszych stanach.
czytaj więcej »
  
Piotr Wieremiejczuk [ 10-02-2008 ]
Barack Obama, kandydat na prezydenta z ramienia Partii Demokratycznej, wygrał dziś wstępne wybory w trzech stanach.
czytaj więcej »
  
[ 07-01-2008 ]

W szeregach Demokratów czarnoskóry kandydat na prezydenta Barack Obama coraz bardziej dystansuje swoją główną rywalkę Hilary Clinton. W obozie Republikanów na lidera wyrasta senator John McCain dystansujacy swojego rywala Mitt Romney'a.

czytaj więcej »
  
Marcin Pieruszka [ 29-03-2011 ]
Prezydent USA Barack Obama podkreślił podczas przemówienia na temat interwencji w Libii, że Stany Zjednoczone nie powinny bać się działania, gdy bieg historii stawia wyzwanie wobec "naszego wspólnego człowieczeństwa".
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl