Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Tusk: Nie będę sumieniem Lecha Wałęsy               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Magdalena Janczura [ 25-01-2010 ]
Były prezydent Lech Wałęsa daje wskazówki obecnemu premierowi Donaldowi Tuskowi. Według niego Tusk powinien wystartować o fotel prezydencki dopiero w 2015 roku.
czytaj więcej »
  Prezydent i Premier z Gadu-Gadu
[ 02-04-2009 ]
GG Network, firma zarządzająca popularnym komunikatorem internetowym, przydzieliła premierowi i prezydentowi specjalne, krótkie numery Gadu-Gadu.
czytaj więcej »
  
[ 31-03-2009 ]
Paweł Zyzak, autor głośnej i kontrowersyjnej książki o przywódcy „Solidarności”, straci pracę w IPN. Krakowski oddział Instytutu nie przedłuży z nim umowy.
czytaj więcej »
  
[ 30-03-2009 ]
Lech Wałęsa opublikował na swoim blogu ostry wpis w reakcji na publikację kolejnej książki IPN-u o jego osobie. Zapowiada, że przestanie brać udział w uroczystościach rocznicowych, odda wszystkie nagrody, a nawet wyjedzie z kraju.
czytaj więcej »
  
[ 06-12-2008 ]
Premier Donald Tusk wygłosił płomienne przemówienie podczas konferencji z okazji 25. rocznicy przyznania Lechowi Wałęsie Pokojowej Nagrody Nobla. Swoimi słowami wzruszył do łez byłego prezydenta Polski.
czytaj więcej »
  
[ 30-06-2008 ]
Aleksander Kwaśniewski staje w obronie Lecha Wałęsy. Twierdzi, że Wałęsa zawsze działał jak niezależna jednostka i władze nigdy nie traktowały go jak współpracownika.
czytaj więcej »
  
[ 25-06-2008 ]
Doradca prezesa IPN Antoni Dudek w wywiadzie dla radia TOK FM zasugerował, że Lech Wałęsa może posiadać tajne dokumenty dotyczące osoby Lecha Kaczyńskiego.
czytaj więcej »
  
[ 24-06-2008 ]
Premier Donald Tusk, w wywiadzie dla telewizyjnej "Dwójki", przyznał, że w 1991 roku Jarosław Kaczyński proponował mu przejęcie pełnej kontroli nad polską gospodarką w zamian za odsunięcie Wałęsy od władzy.
czytaj więcej »
  
[ 23-06-2008 ]
Książka o rzekomej współpracy Lecha Wałęsy z SB już w sprzedaży. Po publikację "SB a Lech Wałęsa. Przyczynek do biografii" przed siedzibą centrali IPN-u ustawiła się kolejka chętnych.
czytaj więcej »
  
[ 18-06-2008 ]
Dziennikarze dotarli do książki "SB a Lech Wałęsa. Przyczynek do biografii" Sławomira Cenckiewicza i Piotra Gontarczyka. Poznaliśmy jej obszerne fragmenty jeszcze przed publikacją.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl