Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / \"Solidarność\": Hall, Fedak i Boni do odwołania               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Jakub Noch [ 01-11-2007 ]
Według profesora Andrzeja Friszke, historyka zajmującego się tematyką solidarnościowego podziemia, z zachowanych  akt SB wynika, że Michał Boni nie donosił na kolegów z opozycji. Inne fakty przytacza prof. Mirosław Dakowski.
czytaj więcej »
  
[ 02-09-2009 ]
Premier Donald Tusk zapowiedział, że zamiast planowanych dwóch symbolicznych podwyżek nauczycielskich pensji w przyszłym roku, będzie jedna, wrześniowa w wysokości 7 procent.
czytaj więcej »
  
[ 17-06-2009 ]
Podczas strajków nauczycieli z ubiegłego roku rząd uzgodnił z nimi, że dostaną dwie podwyżki z tegorocznego budżetu. Ich pensja miała wzrosnąć łącznie o 10 proc. Wiadomo już, że w przyszłorocznym budżecie nie ma na to pieniędzy. Na pocieszenie rząd proponuje podwyżkę w wysokości 1 procenta.
czytaj więcej »
  
[ 17-05-2009 ]
"Nie zdezerterowaliśmy nawet przed ZOMO" - odpowiadają premierowi związkowcy z Gdańskiej Stoczni. Jednak nie wycofują swoich warunków przebiegu debaty.
czytaj więcej »
  
[ 17-05-2009 ]
Jutro o 20.15 na dziedzińcu Politechniki Gdańskiej jest zaplanowana debata między premierem oraz związkowcami. Jednak szef "Solidarności" w stoczni nie wyklucza zerwania rozmów. Premier ma jednak nadzieję, że dyskusja się odbędzie.
czytaj więcej »
  
[ 06-05-2009 ]
Zdaniem związkowców „Solidarności” słowa premiera o tym, że rozważa odwołanie uroczystości obchodów rocznicy pierwszych wolnych wyborów, jeśli ci nie zrezygnują z protestów zapowiadanych na 4 czerwca, to szantaż.
czytaj więcej »
  
[ 19-11-2008 ]
Szef klubu PO Zbigniew Chlebowski oświadczył, że "nie ma i nie będzie akceptacji Platformy Obywatelskiej na jakąkolwiek ustawę o emeryturach pomostowych dla nauczycieli". Minister pracy zapowiedziała jednak wczoraj, że jest za emeryturami pomostowymi dla nauczycieli, co wywołało niemałe zamieszanie.
czytaj więcej »
  
[ 19-09-2008 ]
Nie będzie zapowiadanej na listopad rekonstrukcji rządu. Jak podaje "Gazeta Wyborcza", Donald Tusk nie chce dymisjonować swoich ministrów w pierwszą rocznicę powołania rządu. Rekonstrukcja rządu zapowiadana jest na marzec przyszłego roku.
czytaj więcej »
  
[ 08-09-2008 ]
Katarzyna Hall zapowiedziała, że nie będzie gwałtownego wzrostu tygodniowego pensum nauczycieli, a w efekcie zwolnień pedagogów. Minister edukacji stwierdziła, że zmiany programowe zagwarantują pracę już zatrudnionym nauczycielom.
czytaj więcej »
  
[ 28-05-2008 ]
Przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości wzywają premiera Donalda Tuska do dotrzymania obietnic złożonych nauczycielom. Posłowie PiS apelują o podniesienie pensji w oświacie oraz o utrzymanie przywilejów emerytalnych nauczycieli.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl