Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Dzisiejszy odcinek „sponsoruje” opozycja i...Boni               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 21-05-2008 ]
Jarosław Kaczyński skrytykował gabinet Donalda Tuska za pierwsze pół roku rządów. Były premier największe zarzuty ma do bierności obecnych ministrów, co, jego zdaniem, wpływa negatywnie na pracę całego Sejmu.
czytaj więcej »
  
[ 17-05-2008 ]

Zbliżamy się do połowy pierwszego roku działalności koalicyjnego rządu PO – PSL. Jak to zazwyczaj bywa, wiele osób, począwszy od polityków poprzez dziennikarzy aż po „przeciętnego” Kowalskiego, przy okazji takiego, nawet skromnego, jubileuszu, dokonuje podsumowań i analiz działalności partii rządzących. Jesteśmy niemalże bombardowani kolejnymi sondażami pokazującymi nastroje społeczne wobec rządu oraz wystąpieniami najważniejszych obecnie polityków w kraju – orędzie premiera w długi weekend majowy oraz niedawne wystąpienie szefa MSZ w Sejmie.

czytaj więcej »
  
[ 17-05-2008 ]
Minister w Kancelarii Premiera Rafał Grupiński zapowiedział, że szef rządu zorganizuje "okrągły stół", podczas którego przedstawi dziennikarzom osiągnięcia swojego gabinetu.
czytaj więcej »
  
[ 14-05-2008 ]
Rząd Donalda Tuska za wszelką cenę nie chce dopuścić, aby przyszłoroczny deficyt budżetowy był wyższy niż 14,5 mld zł. To może oznaczać m.in. niezrealizowanie obietnic o podwyżkach w budżetówce. Przypomnijmy, że związkowcy domagali się od premiera 15-proc. wzrostu wynagrodzenia w przyszłym roku. Rząd będzie musiał także mocno ograniczyć inne wydatki.
czytaj więcej »
  
[ 14-05-2008 ]
Lider PiS, podczas spotkania klubu swej partii z pacjentami, lekarzami oraz pracownikami służby zdrowia, zabrał głos na temat poczynań rządu dotyczących służby zdrowia. - Władze łamią konstytucję nie realizując konstytucyjnego obowiązku zapewnienia obywatelom dostępu do świadczeń opieki zdrowotnej - uważa Jarosław Kaczyński.
czytaj więcej »
  
[ 13-05-2008 ]
Po niedzielnych wyborach w Serbii i chwilowej euforii związanej z wygraną proeuropejskiej koalicji prezydenta Borisa Tadicia pojawił się problem. Utworzenie nowego, sprawnie działającego rządu, może okazać się niemożliwe.
czytaj więcej »
  
[ 12-05-2008 ]
Nowy rosyjski premier Władimir Putin przedstawił prezydentowi Miedwiediewowi skład swojego gabinetu.
czytaj więcej »
  
[ 12-05-2008 ]
"Rząd, który publicznie oświadcza, że nie czuje się na siłach ponosić swojej konstytucyjnej, ustawowej misji odpowiedzialności za system służby zdrowia i zastępuje ją chaosem, powinien się podać do dymisji" - powiedział w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" szef NSZZ "Solidarność" Janusz Śniadek.
czytaj więcej »
  Ministrowie w weekend na dywaniku u premiera
[ 02-05-2008 ]
Niektórzy ministrowie w pełni wypoczywać przez długi weekend nie będą, bo mają zaplanowane spotkanie z szefem rządu. Donald Tusk mówi o możliwych żółtych kartkach. Czy to wstęp do planowanych zmian w składzie Rady Ministrów?
czytaj więcej »
  
[ 01-05-2008 ]
Lider Lewicy Wojciech Olejniczak skrytykował dziś rządzącą koalicję za brak rozeznania w problemach społecznych i zajmowanie się „medialnymi spektaklami”.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl