Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Dzisiejszy odcinek „sponsoruje” opozycja i...Boni               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Jakub Noch [ 23-07-2008 ]
O ile bez większych zmian utrzymują się notowania PO, o tyle premier Donald Tusk nie może być równie zadowolony z oceny pracy jego gabinetu. Według najnowszych badań GfK Polonia dla dziennika „Rzeczpospolita”, z pracy rządu PO-PSL niezadowolonych jest aż 59 proc. respondentów – o 9 proc. więcej niż przed miesiącem.
czytaj więcej »
  
[ 17-07-2008 ]
TNS OBOP przeprowadził sondaż z którego wynika, że 52 proc. badanych krytykuje prace rządu, a chwali go 39 proc. 9 proc. nie potrafi podać konkretnej oceny,
czytaj więcej »
  
[ 08-07-2008 ]
Serbia ma nowy rząd. Na jego czele stanął Mirko Cvetković, którego priorytetami są: wstąpienie Serbii do Unii Europejskiej, wzmocnienie gospodarki oraz odzyskanie Kosowa.
czytaj więcej »
  
[ 04-07-2008 ]
Wczoraj w kancelarii premiera odbyły się wielogodzinne narady szefa rządu z ministrami odpowiedzialnymi za negocjację w sprawie tarczy antyrakietowej. Ponadto, premier Donald Tusk przeprowadził 40-minutową rozmowę z wiceprezydentem USA Dickiem Cheneyem. Amerykańska oferta nie zadowoliła polskiego rządu.
czytaj więcej »
  
[ 30-06-2008 ]
We wtorek, na własne wypowiedzenie, rzecznik rządu Agnieszka Liszka odchodzi z pracy. Czy tylko na jednej zmianie w Kancelarii Premiera się skończy?
czytaj więcej »
  
[ 17-06-2008 ]
Jak wynika z sondażu SMG/KRC dla TVP Info, najlepszym ministrem rządu Donalda Tuska jest szef MSZ Radosław Sikorski, a najgorszym – minister edukacji Katarzyna Hall.
czytaj więcej »
  
[ 15-06-2008 ]
Związkowcy oświatowej „Solidarności” żądają natychmiastowego odwołania ministrów Michała Boniego, Jolanty Fedak i Katarzyny Hall. Członkowie związku zarzucają im nierzetelność oraz lekceważący sposób prowadzenia dialogu ze Związkiem.
czytaj więcej »
  
[ 04-06-2008 ]
CBOS opublikował kolejny sondaż, w którym Polacy wyrazili swoją opinię na temat pracy rządu Donalda Tuska. Respondenci oceniali rząd między innymi pod kątem prowadzenia polityki zagranicznej czy działań dotyczących służby zdrowia.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 24-05-2008 ]
Jak wynika z sondażu GfK Polonia zrealizowanego na zlecenie „Rzeczpospolitej”, 63 procent Polaków uważa, że ministrowie w rządzie Donalda Tuska powinni zostać zmienieni, przeciwnego zdania jest 22 procent badanych.
czytaj więcej »
  
[ 23-05-2008 ]
„Dziennik” dowiedział się, że premier zapowiedział swoim ministrom, iż w sierpniu nie będzie rekonstrukcji jego gabinetu. Deklaracja ta jest tym bardziej zaskakująca, gdyż niedawno premier sam zapowiadał kilka dymisji w lecie.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl