Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Dzisiejszy odcinek „sponsoruje” opozycja i...Boni               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Brak inicjatywy w sprawie tarczy
Bartosz Janus [ 16-11-2008 ]
"Rząd Tuska nic nie robi w sprawie tarczy" - mówi Waszczykowski. Wiceszef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Witold Waszczykowski powiedział: "Nadal istnieją przesłanki do kontynuowania budowy elementów tarczy antyrakietowej".
czytaj więcej »
  
[ 15-11-2008 ]
Polacy oceniają rok rządu Donalda Tuska. Na zlecenie „Gazety Wyborczej” PBS sporządził sondaż, z którego wynika m.in., że Polacy najlepiej oceniają politykę zagraniczną rządu, a najgorzej - zachowanie wobec prezydenta i opozycji.
czytaj więcej »
  
[ 06-11-2008 ]
W katowickim i bydgoskim węźle kolejowym na 2 godziny zostanie zatrzymany dziś ruch pociągów. To protest kolejarskiej Solidarności, która jest przeciwko rządowym planom odebrania im emerytur pomostowych.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 31-10-2008 ]
- Rząd nie zamierza poddać się dyktatowi związków zawodowych w kwestii emerytur pomostowych - oświadczył w piątek w Białej Podlaskiej wicepremier, szef MSWiA, Grzegorz Schetyna.
czytaj więcej »
  
[ 25-10-2008 ]
Rząd Donalda Tuska chce kupić cztery samoloty dla VIP-ów – informuje „Rzeczpospolita”. Przetarg na zakup nowych maszyn ma ruszyć na początku przyszłego roku.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 17-10-2008 ]
Rząd postanowił zająć się losem osób samozatrudnionych, aby oni również mieli możliwość korzystania z urlopów wychowawczych. Koalicja ma zatwierdzić tę propozycję na dzisiejszym posiedzeniu rządu.
czytaj więcej »
  
[ 15-10-2008 ]
Jak wynika z sondażu CBOS, rząd PO-PSL popiera obecnie 41 proc. osób, a oficjalnie przeciwko pracy obecnego składu Rady Ministrów jest 24 proc. pytanych Polaków. Choć procentowo nie są to bardzo niskie liczby, jednak są najniższymi notowaniami od powołania rządu.
czytaj więcej »
  
[ 29-09-2008 ]
Dziś o godzinie 16 w Ministerstwie Edukacji Narodowej odbędzie się kolejna tura rozmów rządu ze związkami zawodowymi nauczycieli. Omówione podczas niej mają zostać najważniejsze kwestie: podwyżki płac, emerytury nauczycielskie, a także kwestia pensum.
czytaj więcej »
  
Agnieszka Obrycka [ 25-09-2008 ]
Platforma Obywatelska przedstawiła wczoraj projekt ustawy przewidującej obniżenie emerytur dla funkcjonariuszy służb bezpieczeństwa i członków Wojskowej Rady Ocalenia Narodowego, odpowiedzialnej za wprowadzenie stanu wojennego. Pierwsze niższe emerytury zainteresowani mają otrzymać w 2010 roku.
czytaj więcej »
  
[ 19-09-2008 ]
Nie będzie zapowiadanej na listopad rekonstrukcji rządu. Jak podaje "Gazeta Wyborcza", Donald Tusk nie chce dymisjonować swoich ministrów w pierwszą rocznicę powołania rządu. Rekonstrukcja rządu zapowiadana jest na marzec przyszłego roku.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl