Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Dzisiejszy odcinek „sponsoruje” opozycja i...Boni               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

 



 
  Syrenka dalej nie pojedzie
AZ [ 07-03-2006 ]
Wydatki socjalne uchwalone przez parlament w ostatnim czasie, czyli becikowe, dopłaty do paliwa rolniczego, pomoc dla rodzin wiejskich oraz dłuższe urlopy macierzyńskie, to według minister finansów kres możliwości budżetowych państwa.
czytaj więcej »
  Premier nie chce fuzji
AZ [ 06-03-2006 ]
Kazimierz Marcinkiewicz opowiada się przeciw fuzji banków Pekao S.A. oraz BPH. Akcjonariuszem obu jednostek jest włoska grupa UniCredit. Marcinkiewicz będzie rozmawiał w tej sprawie z szefem UniCredit Alessandrem Profumo.
czytaj więcej »
  Centralne Biuro Antykorupcyjne od maja?
BeNo [ 06-03-2006 ]
Podczas wizyty w Toruniu, premier Kazimierz Marcinkiewicz powiedział, że "jest szansa, aby mniej więcej od 1 maja Centralne Biuro Antykorupcyjne rozpoczęło działalność".
czytaj więcej »
  
[ 28-02-2006 ]
PiS nie rezygnuje z pomysłu utworzenia Komisji Prawdy i Sprawiedliwości. Wprawdzie obecna Konstytucja nie przewiduje powoływania komisji śledczych w więcej niż jednej konkretnej sprawie, ale prezes PiS znalazł na to sposób. Zaproponował wczoraj uchwalenie zmiany jednego artykułu Konstytucji.
czytaj więcej »
  
[ 28-02-2006 ]
Podczas rozpoczętego w południe posiedzenia rząd ma m.in. przyjąć stanowisko wobec obywatelskiego projektu ustawy dotyczącej powołania nowego, 17. województwa - środkowopomorskiego.
czytaj więcej »
  Awantura o Rzecznika Praw Dziecka?
[ 24-02-2006 ]

Kolejna ostra wymiana zdań w rządzie. Podczas debaty przed wyborem Rzecznika Praw Dziecka. Lider LPR podkreślił, że marszałek Sejmu Marek Jurek (PiS) obiecywał wcześniej, że PiS poprze kandydata LPR na to stanowisko, jeśli ta partia zagłosuje na PiS-owskiego kandydata na Rzecznika Praw Obywatelskich. Donald Tusk określił to jako korupcję polityczną. Tę wypowiedź szefa PO marszałek nazwał "haniebną".

czytaj więcej »
  Premier ten sam
AZ [ 22-02-2006 ]
Jarosław Kaczyński zaprzecza spekulacjom medialnym i mówi, że nie będzie zmiany na stanowisku premiera. Dzisiejsza Rzeczpospolita publikuje wywiad z prezesem PiS.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 20-02-2006 ]

Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro podczas poniedziałkowej konferencj prasowej zakomunikował, iż zwrócił się do ministra gospodarki z prośbą o rozważenie przez niego możliwości odbierania koncesji wlaścicielom stacji paliw.

czytaj więcej »
  
AZ [ 19-02-2006 ]
Rząd opracował strategię podziału funduszy unijnych, jakie Polska dostanie w latach 2007-2013. Najwięcej pójdzie na inwestycje infrastrukturalne.
czytaj więcej »
  
[ 17-02-2006 ]

Premier MarcinkiewiczPremier Kazimierz Marcinkiewicz przedstawił przed Sejmem wystąpienie, które podsumowuje 100 dni pracy jego rządu. Kazmierz Marcinkiewicz i jego rząd wraz ze złożeniem 3 października 2005 roku rozpoczął swoją pracę.

czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 36 37 38 39 40 41   

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl