Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Dzisiejszy odcinek „sponsoruje” opozycja i...Boni               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 09-08-2009 ]
Na spotkaniu z przedstawicielami nauczycielskich związków zawodowych, szef doradców strategicznych premiera Michał Boni zaprezentował propozycję podwyżek wynagrodzeń dla nauczycieli w roku 2010.
czytaj więcej »
  
[ 28-06-2009 ]
Wskutek bardzo obfitych opadów deszczowych ostatnich dni, na południu Polski doszło do poważnego zniszczenia lokalnej infrastruktury. W odpowiedz na te wydarzenia rząd zadeklarował szybką pomoc dla gmin, które zostały szczególnie dotknięte w czasie powodzi.
czytaj więcej »
  
[ 22-05-2009 ]
A obecny kryzys może tylko pogorszyć notowania gabinetu i samego premiera. Jak wynika z najnowszych badań CBOS, Polacy są coraz bardziej niezadowoleni z pracy rządu. Po raz pierwszy okazało się także, że opinii negatywnych (45 proc.) jest więcej niż pozytywnych (42 proc.).
czytaj więcej »
  
Monika J, Chojnacka [ 25-04-2009 ]
Platforma Obywatelska obiecywała ograniczenie biurokracji, a tymczasem rosną wynagrodzenia oraz liczba etatów. Jak informuje „Rzeczpospolita”, aż o 20 proc. zwiększyło się zatrudnienie w Ministerstwie Nauki.
czytaj więcej »
  Instrukcje dla prezydenta
Damian Mikszto [ 16-04-2009 ]
Dzisiaj prezydent Lech Kaczyński leci na Litwę. Aby zapobiec kolejnej awanturze kompetencyjnej, polskie MSZ przekazało prezydentowi specjalne instrukcje rządowe – dowiedział się „Dziennik”.
czytaj więcej »
  
[ 08-04-2009 ]
Kluby parlamentarne otrzymały od marszałka Sejmu projekt ustawy kompetencyjnej dotyczący reprezentacji Polski za granicą.
czytaj więcej »
  
Bartosz Janus [ 08-03-2009 ]
Jak wynika z przeprowadzonych sondaży wśród Polaków, aż 64 proc. chce, aby rząd udzielał pomocy dla osób, które utraciły pracę i nie są w stanie spłacać kredytów mieszkaniowych.
czytaj więcej »
  
[ 27-02-2009 ]
Prezes PiS uważa, że winę za obecną sytuację ponosi premier, którego działania antykryzysowe są niedostateczne. - Nie rząd ten sztorm wywołał, ale jest kapitan statku, który zawodzi – stwierdził.
czytaj więcej »
  
Damian Mikszto [ 27-02-2009 ]
Michał Boni, szef doradców premiera, poinformował wczoraj że, prace nad projektem ustawy o pomocy dla bezrobotnych, którzy wskutek kryzysu stracili pracę będą przebiegały w szybszym tempie po to, by już w połowie marca rząd mógł projekt przyjąć.
czytaj więcej »
  Czeka nas kompromitacja?
[ 24-02-2009 ]
Obchody dwudziestolecia obalenia komunizmu mogą zakończyć się wielką klapą. Zbliża się rocznica wyborów 4 czerwca 1989 roku, a nie ma nawet programu uroczystości.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl