Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Dzisiejszy odcinek „sponsoruje” opozycja i...Boni               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 31-03-2006 ]

Przewodniczący Samoobrony, Andrzej Lepper, postawił oficjalne warunki na jakich miałby wejść do rządu. Albo będę wicepremierem, albo nie będzie koalicji rządowej z PiS. To jest teraz warunek wejścia Samoobrony do koalicji, powiedział Lepper.

czytaj więcej »
  
[ 30-03-2006 ]
Z  zapowiedzi likwidacji Agencji Nieruchomości Rolnych najprawdopodobniej wyjdą nici. Zamiast zapowiadanych przez premiera 110 mln złotych oszczędności powstanie nowa instytucja. Zmienić ma się jedynie nadzór nad agencją - z resortu skarbu ma on przejść do ministerstwa rolnictwa
czytaj więcej »
  
[ 29-03-2006 ]
Rozpoczęły się prace nad porozumieniem pomiędzy polskim rządem a UniCredito - poinformował po zakończonej trzeciej turze negocjacji w sprawie fuzji Pekao SA i BPH rzecznik resortu skarbu Marcin Mazurek.
czytaj więcej »
  
[ 28-03-2006 ]
Premier włącza się do gry w sprawie przedterminowych wyborów. Pojawiły się głosy, że Marcinkiewicz chce zgłosić wniosek o wotum zaufania. Wszystko zależy od wyników głosowania nad wnioskiem o samorozwiązanie Sejmu.
czytaj więcej »
  
AZ [ 24-03-2006 ]

Według planów ministerstwa gospodarki, rząd będzie wspierał drobnych przedsiębiorców oraz stymulował tworzenie krajowych sieci handlowych. handlowych kolei ministerstwo transportu chce wymuszać na gminach uchwalanie planów zagospodarowania, aby ograniczać ekspansję supermarketów.

czytaj więcej »
  Likwidacja WSI: SLD nie popiera projektu ustawy
[ 23-03-2006 ]
Kluby parlamentarne - z wyjątkiem SLD - opowiadają się za kontynuowaniem prac nad prezydenckimi projektami ustaw o likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych i powołaniu osobnych służb wywiadu i kontrwywiadu wojskowego. SLD jest za odrzuceniem projektów. Decyzję w tej sprawie Sejm podejmie w czwartek w wieczornym głosowaniu.
czytaj więcej »
  
[ 23-03-2006 ]
Donald Tusk oświadczył, że projekt zmian w ordynacji wyborczej proponowany przez PiS jest nie do przyjęcia.
czytaj więcej »
  
[ 23-03-2006 ]

Samorozwiązanie Sejmu i przeprowadzenie jak najszybciej wyborów jest obecnie wyjściem właściwym, zgodnym z oczywistym interesem kraju - głosi uzasadnienie wniosku PiS o skrócenie kadencji Sejmu.

czytaj więcej »
  Polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych grozi sankcjami Bialorusi
[ 22-03-2006 ]
Polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych potępiło metody zastosowane przez władze Białorusi w czasie kampanii i wyborów prezydenckich. Zagroziło, że Polska wprowadzi restrykcje wobec osób odpowiedzialnych za fałszerstwa i łamanie praw obywatelskich.
 
czytaj więcej »
  
[ 22-03-2006 ]
Prawo i Sprawiedliwość (PiS) jeszcze dziś złoży w Sejmie projekt ordynacji, bazujący na dokumencie przygotowanym przez partię w 2003 roku, licząc w zamian na zgodę Platformy Obywatelskiej (PO) na zorganizowanie wcześniejszych wyborów w połowie maja br.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 34 35 36 37 38 39 40 41  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl