Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Dzisiejszy odcinek „sponsoruje” opozycja i...Boni               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Gracjan Szczombrowski [ 06-05-2006 ]
Prezydent Lech Kaczyński powiedział, że to Polacy, a nie świat decydują o kształcie rządu. Winą za taki skład rządu obarczył Platformę Obywatelską.
czytaj więcej »
  Nowi wiceministrowie
Gracjan Szczombrowski [ 06-05-2006 ]
"Życie warszawy" podaje listę nowych wiceminstrów, których mianowania chcą Andrzej Lepper i Roman Giertych.
czytaj więcej »
  Lepper chce szybkich zmian
Gracjan Szczombrowski [ 06-05-2006 ]
Mamy rząd większościowy, wyzwania przed nami na pewno duże, oczekiwania społeczeństwa duże, ale myślę, że w tym składzie jesteśmy w stanie bardzo szybko doprowadzić do zmian, do przyspieszenia prac niektórych resortów - zaznaczył Andrzej Lepper.
czytaj więcej »
  
Andrzej Rejnson [ 05-05-2006 ]
"Fotel wicepremiera dla Romana Giertycha to sprawa ważna, ale niełatwa, bo czterech wicepremierów to trochę za dużo” – stwierdził prezes PiS Jarosław Kaczyński.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 05-05-2006 ]
W Pałacu Prezydenckim zostały wręczone nominacje nowym ministrom. W rządzie będzie dwóch nowych wicepremierów - Andrzej Lepper i Roman Giertych. Zgodnie z umową koalicyjną trzy resorty przypadły Samoobronie, dwa LPR. Andrzej Lepper został wicepremierem oraz ministrem rolnictwa i rozwoju wsi, Roman Giertych wicepremierem oraz ministrem edukacji narodowej.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 05-05-2006 ]
Rząd przyjął projekt ustawy o Narodowym Instytucie Wychowania - dowiedziała się nieoficjalnie IAR. Dyskusja nad projektem przesuwana była od kilku tygodni, bo kontrowersje wywoływał sposób finansowania placówki.
czytaj więcej »
  
[ 04-05-2006 ]
Kandydaci Samoobrony do nowych resortów są niemal pewni. Jutro mają nastąpić zmiany w rządzie. Wicepremierem zostanie Andrzej Lepper. Lider Samoobrony obejmie też tekę ministra rolnictwa.
czytaj więcej »
  
[ 04-05-2006 ]
Premier Kazimierz Marcinkiewicz potwierdził, że w piątek dojdzie do rekonstrukcji jego gabinetu, związanej z powołaniem koalicji rządowej.  - " To będzie na pewno troje nowych ministrów, a może o jednego więcej".
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 04-05-2006 ]
Premier Kazimierz Marcinkiewicz powiedział w Płocku, że w piątek powołani zostaną nowi członkowie Rady Ministrów. Oświadczył, iż rozmowy na temat utworzenia większościowej koalicji rządowej będą trwały w czwartek i piątek.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 04-05-2006 ]
Jak pisze w czwartek "Życie Warszawy" -  powołanie ministrów z Samoobrony to nie koniec rekonstrukcji rządu. Do kolejnej przebudowy gabinetu może dojść jeszcze w maju. Rozwój regionalny, zdrowie i sprawy zagraniczne - z pracy tych resortów Jarosław Kaczyński jest najbardziej niezadowolony. I to właśnie ich szefom - Grażynie Gęsickiej, Zbigniewowi Relidze i Stefanowi Mellerowi - poświęcił lwią część przemówienia podczas ostatniego wyjazdowego posiedzenia klubu parlamentarnego PiS.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl