Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Dzisiejszy odcinek „sponsoruje” opozycja i...Boni               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 06-06-2006 ]
Minister nauki i szkolnictwa wyższego jest za utrzymaniem możliwości odliczania 50 procent kosztów uzysku. Sprawą zajmuje się dzisiaj rząd.
czytaj więcej »
  
Gracjan Szczombrowski [ 03-06-2006 ]
"Całkiem niezłe dokonania" - tak określił pracę swojego rządu premier Kazimierz Marcinkiewicz na kongresie PiS. Wsród największych sukcesów premier wymienił powołanie Centralnego Biura Antykorupcyjnego.
czytaj więcej »
  
[ 01-06-2006 ]

Fiaskiem zakończyła się kolejna tura rozmów górniczych związków zawodowych, rządu i pracodawców w sprawie wypłaty górnikom nagród z ubiegłorocznych zysków. Rozmowy zostały zerwane.

czytaj więcej »
  
[ 01-06-2006 ]
"Tani Podręcznik" - to plan opracowany przez ministerstwo edukacji. We wrześniu 2007 roku książki dla uczniów zakupi od wydawców państwo ze środków budżetowych.
czytaj więcej »
  
[ 31-05-2006 ]
43% Polaków deklaruje obojętność wobec powstania koalicji rządowej PiS-Samoobrona-LPR; jej powołanie zmartwiło 36% badanych, a ucieszyło - 12% - wynika z sondażu CBOS.
czytaj więcej »
  
[ 11-05-2006 ]

Komisja Rodziny i Praw Kobiet przyjęła w pierwszym czytaniu projekt uchwały o zakazie sprzedaży alkoholu w Dniu Dziecka. Pomysłodawcą uchwały jest przewodnicząca komisji Anna Sobecka (dawniej LPR, obecnie Narodowe Koło Parlamentarne).

czytaj więcej »
  Religa do dymisji
AZ [ 08-05-2006 ]
Jak nieoficjalnie dowiedziała się Polska Agencja Prasowa, minister zdrowia Zbigniew Religa złoży dziś dymisję na ręce Kazimierza Marcinkiewicza. Niewiadomo, czy premier rezygnację ministra przyjmie.
czytaj więcej »
  Barszcz do dymisji
AZ [ 08-05-2006 ]
Według doniesień Gazety Wyborczej wiceminister finansów Mirosław Barszcz, odpowiedzialny w resorcie za podatki, podał się do dymisji. Ma to mieć związek z wejściem do rządu Andrzeja Lepeera.
czytaj więcej »
  Bez czystek w ministerstwie
AZ [ 08-05-2006 ]
Wicepremier Andrzej Lepper zapowiedział, że nie ma zamiaru przeprowadzać czystek politycznych w ministerstwie rolnictwa. Dodał, iż jeśli będą zmiany personalne, to tylko z przyczyn merytorycznych. Szef Samoobrony gościł w dzisiejszych Sygnałach Dnia.
czytaj więcej »
  
Krzysztof Buczek [ 08-05-2006 ]

No i doczekaliśmy się zmian w składzie rządu, wynikających z niedawno zawartej umowy koalicyjnej. Mamy dwóch dodatkowych wicepremierów, co wraz z dwoma do tej pory urzędującymi stanowi rekord, jeśli chodzi o ich liczbę na przestrzeni ostatnich 16 lat. Zmiany te są równie interesujące z punktu widzenia personalnego i, chociaż jedna z nich była spodziewana przez  komentatorów, to druga nominacja zaskoczyła chyba wszystkich.

czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl