Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Afryka / Prezydent spotka się z przedstawicielami mediów               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Katarzyna Staudt [ 14-08-2010 ]
Prezydent Komorowski podpisał ustawę medialną. Po jej wejściu w życie wygasną kadencje rad nadzorczych TVP i Polskiego Radia.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Staudt [ 07-08-2010 ]
Parlament zakończył właśnie prace nad ustawą medialną autorstwa Platformy Obywatelskiej. Poprawki Senatu zostały przyjęte w piątek przez Sejm. Ustawa czeka tylko na podpis prezydenta. Jak powiedział Marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna,  ustawa medialna może być pierwszą, którą podpisze nowy prezydent.
czytaj więcej »
  
[ 11-08-2009 ]
Firma Newton Media wygrała - zorganizowany przez Kancelarię Prezydenta - przetarg na 24-godzinny monitoring 71 tytułów prasowych, 12 stacji telewizyjnych i 14 radiowych, 16 portali internetowych i dwóch dużych agencji.
czytaj więcej »
  
[ 31-07-2009 ]
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji ma nowych przedstawicieli rady nadzorczej w TVP i Polskim Radiu. Jest to wynik porozumienia członków KRRiT rekomendowanych przez PiS z Tomaszem Borysiukiem, członkiem Rady rekomendowanym przez Samoobronę, a teraz kojarzonym z SLD.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 18-06-2008 ]
Parlamentarzyści rozpoczynają prace nad tzw. dużą nowelizacją ustawy o radiofonii i telewizji. Inaugurujące je spotkanie odbędzie się dziś w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 27-02-2008 ]
Wicemarszałek Sejmu Jerzy Szmajdziński zaprzecza jakoby LiD porozumiała się z PO w sprawie nowelizacji ustawy o RTV. - Nie ma porozumienia, nasze stanowisko jest jasne – oświadczył w radiowych „Sygnałach Dnia”.
czytaj więcej »
  
[ 26-10-2006 ]
Prezes Polskiego Radia odrzucił zarzuty opozycji parlamentarnej o upolitycznieniu mediów publicznych. Krzysztof Czabański zapewnił, że w Polskim Radiu nie jest stosowany przy obsadzie stanowisk żaden klucz partyjny. Przyznał, że kierownictwo mediów publicznych jest powoływane w trybie politycznym, ale zaznaczył, że wynika to z ustawy.
czytaj więcej »
  O mediach publicznych - w Polskim Radiu
[ 11-10-2006 ]
Prezes Polskiego Radia Krzysztof Czabański uważa, że w mediach publicznych powinny się równoważyć poglądy różnych opcji politycznych. Podczas debaty na temat mediów publicznych w Programie Pierwszym Polskiego Radia podkreślił, że w ostatnich latach 90 procent czasu antenowego zajmowały osoby o poglądach lewicowych i centrolewicowych.
czytaj więcej »
  
[ 29-09-2006 ]
O próbę blokowania "procesu zmian w Polsce" Lech Kaczyński oskarżył niektóre media. Najprawdopodobniej jest to odpowiedź prezydenta na ujawnienie przez TVN taśm z rozmowami ministra z kancelarii premiera Adama Lipińskiego z Renatą Beger.
czytaj więcej »
  
Gracjan Szczombrowski [ 22-04-2006 ]
Prezydent Lech Kaczyński chce tak zmienić ustawę medialną, aby PiS miało większość w KRRiT. Według założeń nowej ustawy przewodniczącego rady wybierali by jej członkowie.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl