Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Nadal nie ma porozumienia w sprawie tarczy               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 18-02-2007 ]
Według sondażu opublikowanego przez niemiecki tygodnik „Der Spiegel”, aż 70% Niemców uważa, że krytyka prezydenta Rosji Władimira Putina pod adresem USA była uzasadniona.
czytaj więcej »
  
Dominika Sobiecka [ 17-02-2007 ]
Premier Kaczyński obiecał w rozmowie telefonicznej z sekretarzem stanu USA Condoleezie Rice, że w ciągu dwóch tygodni polski rząd odpowie na amerykańską ofertę w sprawie budowy u nas tarczy antyrakietowej.
czytaj więcej »
  Gates: "Jedna zimna wojna wystarczy"
Magdalena Milej [ 11-02-2007 ]
"Jedna zimna wojna wystarczy" - powiedział amerykański minister obrony Robert Gates podczas ostatniego dnia 43. Konferencji Bezpieczeństwa w Monachium.
czytaj więcej »
  
Bartek Rymkiewicz [ 10-02-2007 ]

Prezydent Rosji bardzo negatywnie odniósł się do polityki pozostałych światowych, zachodnich potęg podczas pierwszego dnia 43. Konferencji Bezpieczeństwa w Monachium.

czytaj więcej »
  
[ 09-02-2007 ]
"Perspektywa nowego wyścigu zbrojeń między atomowymi mocarstwami staje się coraz bardziej realna"- napisał rosyjski dziennik „Wriemia Nowostiej”, komentując wystąpienie amerykańskiego ministra obrony Roberta Gatesa. Zdaniem gazety Pentagon zaliczył Moskwę do nowej „osi zła”, co oznacza, że wojna pomiędzy Rosją a USA jest coraz bardziej prawdopodobna.
czytaj więcej »
  
Anna Heba [ 04-02-2007 ]
Sergiej Ławrow rosyjski minister spraw zagranicznych ponownie skrytykował plan utworzenia amerykańskiej tarczy antyrakietowej. Dodał także, że jego kraj nie dostrzega żadnego obiektywnego powodu instalowania tej broni.
czytaj więcej »
  
Bartek Rymkiewicz [ 04-02-2007 ]
Żądania Korei Płn. ws. zawieszenia działalności reaktora nuklearnegoPhenian domaga się ponad 500 tys. ton oleju opałowego i napędowego rocznie w zamian za zawieszenie działalności jej reaktora nuklearnego w Yongbyon – jak donosi japoński dziennik "Asahi Shimbun".
czytaj więcej »
  
[ 25-01-2007 ]
W Pradze odbyły się rozmowy na temat zniesienia amerykańskich wiz dla obywateli 13 państw, także Polski.
czytaj więcej »
  
[ 24-01-2007 ]
George Bush wygłosił najważniejsze przemówienie w roku - orędzie o stanie państwa. Większość wystąpienia amerykański prezydent poświęcił polityce wewnętrznej oraz wojnie w Iraku. Bush zaapelował też o poparcie planu wysłania do tego kraju dodatkowych oddziałów.
czytaj więcej »
  
[ 24-01-2007 ]
W Czechach rozpoczęła się debata na temat bazy radarowej, która miałaby wejść w skład amerykańskiego systemu tarczy rakietowej. Czeska rada bezpieczeństwa państwa przyjęła do wiadomości amerykański wniosek o lokalizacji bazy radarowej na terenie kraju.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl