Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Nadal nie ma porozumienia w sprawie tarczy               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 26-05-2007 ]
Jak podaje dziennik „New York Times”, administracja Georga W. Busha opracowuje rożne scenariusze wycofania amerykańskich żołnierzy z Iraku.
czytaj więcej »
  Schroeder przeciwko Niemcom
Magdalena Milej [ 20-05-2007 ]
Były kanclerz Niemiec Gerhard Schroeder skrytykował swoich rodaków za ujawnione w minionych miesiącach antyrosyjskie uprzedzenia i zaapelował do Niemców o okazanie większego zaufania "dążącym do demokracji i gospodarce rynkowej" Rosjanom.
czytaj więcej »
  
Dorota Kostrzewska [ 16-05-2007 ]
Biały Dom opublikował deklaracje majątkowe prezydenta USA – G.W. Busha. Na koniec tamtego roku, jego majątek wyniósłł 7,5mln dolarów.
czytaj więcej »
  Rosja: dekret Putina
[ 07-05-2007 ]
Rosyjski dziennik "Kommiersant" informuje, że prezydent Rosji Władimir Putin jeszcze w tym miesiącu podpisze dekret o ochronie rosyjskich grobów i miejsc pamięci za granicą m.in. w Polsce.
czytaj więcej »
  
Zofia Safteruk [ 17-04-2007 ]
Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow zapewnił, że prezydent Rosji Władimir Putin odejdzie ze stanowiska za rok i poprzez poprawki do konstytucji nie będzie szukał możliwości przedłużenia swej prezydentury.
czytaj więcej »
  Rosja ostrzega USA
Zofia Safteruk [ 03-04-2007 ]
Szef sztabu generalnego sił zbrojnych Rosji gen. Jurij Bałujewski ostrzegł USA przed uderzeniem na Iran.
czytaj więcej »
  Demokracja w rosyjskim wydaniu
Joanna Uchto [ 03-04-2007 ]
Federacja Rosyjska, która powstała w granicach Rosyjskiej Federacyjnej Republiki Radzieckiej, jest państwem wielonarodowym. Art.3 konstytucji Federacji Rosyjskiej stanowi, że suwerenem i źródłem władzy w FR jest wielonarodowy lud Rosji. Struktura narodowościowa Federacji Rosyjskiej jest dziedzictwem historycznym sięgającym Imperium Rosyjskiego i ZSRR, które oddziałuje na życie społeczno- polityczne całego państwa i zachodzące w nim zmiany.
czytaj więcej »
  Stosunki polsko-rosyjskie po konferencji w Monachium
[ 21-02-2007 ]

To, że współpraca między Warszawą i Moskwą nie układa się najlepiej nie jest dla nikogo tajemnicą. Z uwagi na inne cele na arenie międzynarodowej stosunki te nie miały szansy stać się strategicznymi. Niemniej jednak, za prezydentury Aleksandra Kwaśniewskiego kontakty polsko-rosyjskie, pomimo istniejących uprzedzeń i napięć pozostawały w sferze zainteresowania ekipy rządzącej, co korzystnie wpływało na polityczny dialog i kooperację gospodarczą. Informacje ukazujące się na przestrzeni kilku ostatnich tygodni w polskich mediach na temat stosunków polsko-rosyjskich nie napawają optymizmem. Wielu Polaków zadaje sobie pytanie: dlaczego chronicznie złe stosunki polsko-rosyjskie stały się jeszcze gorsze?

czytaj więcej »
  
Anna Heba [ 21-02-2007 ]
Niemiecki dziennik "Sueddeutsche Zeitung” informuje, że Zarówno Rosja, jak i Stany Zjednoczone myślą ciągle jeszcze w kategoriach stref wpływów i usiłują podzielić Europę.
czytaj więcej »
  "Dziennik": Prezydent USA przyjedzie do Polski
Anna Heba [ 21-02-2007 ]
„Dziennik” informuje, że George W. Bush może jeszcze w czerwcu przyjechać do Polski. Wizyta miałaby związek z tarczą antyrakietową i zacieśnieniem współpracy na linii Warszawa - Waszyngton - Tel Awiw.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl