Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Nadal nie ma porozumienia w sprawie tarczy               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Rosja: wprowadzenie rynkowych cen gazu
[ 22-03-2006 ]
"Rosja odchodzi od dotychczasowego systemu ustalania cen gazu, przechodząc na rynkowe ceny tego surowca" - oświadczył w Pekinie szef dyplomacji rosyjskiej Siergiej Ławrow, towarzyszący składającemu wizytę w Chinach prezydentowi Władimirowi Putinowi.
czytaj więcej »
  
[ 21-03-2006 ]
Amerykańskie władzy nie uznały wyniku wyborów prezydenckich na Białorusi i ostrzegły tamtejsze władze przed stosowaniem przemocy wobec opozycji i demonstrantom w Mińsku. Amerykanie poparli również postulat przeprowadzenia ponownych wyborów.
czytaj więcej »
  Nagrody im. Ireny Sendlerowej
JB [ 21-03-2006 ]

W piątek odbędzie się uroczystość wręczenia nauczycielom z Polski i USA Nagrody “Za naprawianie świata” im. Ireny Sendlerowej, bohaterskiej działaczki podziemnej organizacji “Żegota”, która podczas II wojny światowej uratowała 2,5 tysiąca dzieci żydowskich.

czytaj więcej »
  
[ 21-03-2006 ]

Tysiące wieźniów przetrzymywanych w Iraku przez dowodzone przez Stany Zjednoczone Siły Międzynarodowe znajdują się w aresztach, gdzie odmawia się im podstawowych praw - donosi Amnesty International w swoim raporcie. Jednocześnie jest coraz więcej dowodów na istnienie tortur, jakim poddawani są ci, którzy zostali zatrzymani przez irackie siły bezpieczeństwa podporządkowane Siłom Wielonarodowym.

czytaj więcej »
  Komorowski o tarczy antyrakietowej
[ 07-03-2006 ]
Bronisław Komorowski, odpowiedzialny za politykę zagraniczną w gabinecie cieni PO, oświadczył że rząd podjął zbyt szybką decyzje w sprawie rozmieszczenia elementów amerykańskiej tarczy antyrakietowej na terenie Polski. Potrzebna jest dyskusja wszystkich sił politycznych - ocenił Komorowski.
czytaj więcej »
  Rakiety jednak w Polsce?
AZ [ 04-03-2006 ]
Gazeta Wyborcza dotarła do dobrze poinformowanych źródeł w Waszyngtonie, z których wynika, że europejska cześć amerykańskiej tarczy rakietowej zostanie rozlokowana w Polsce.
czytaj więcej »
  Przedstawiciele Hamasu w Moskwie
Andrzej Rejnson [ 04-03-2006 ]
Przywódcy Hamasu spotkali się w Moskwie z władzami Rosji. Nie było żadnych gestów pojednawczych w stosunku do Izraela. Chaled Masza zapowiedział, że Hamas „nie uzna istnienia Izraela”.
czytaj więcej »
  
Andrzej Rejnson [ 04-03-2006 ]

„Rzeczpospolita” sugeruje, że liderzy PiS są znudzeni postawą LPR i Samoobrony. Zapowiadają, że złożą wniosek o samorozwiązanie Sejmu. PO uważa, że jest to kolejny blef.

czytaj więcej »
  
j. uchto [ 02-03-2006 ]
Jak posumowuje "Niezawisimaja Gazieta" podróż Władimira Putina do Budapesztu i Pragi, prezydent wytłumaczył Czechom i Węgrom, jak powinni zachowywać się wobec Rosji.
czytaj więcej »
  Pentagon ujawni nazwiska przetrzymywanych w Guantanamo
[ 28-02-2006 ]
Sędzia sądu federalnego w Nowym Jorku Jed S. Rakoff nakazał Departamentowi Obrony ujawnienie pełnych zapisów przesłuchań więźniów przetrzymywanych w Guantanamo.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl