Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Nadal nie ma porozumienia w sprawie tarczy               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
ed [ 10-04-2006 ]

Amnesty International wydała nowy raport ujawniający tajne operacje, których celem były "aresztowania lub porwania ludzi, a także przekazywanie ich i potajemne przetrzymywanie, przewożenie do krajów, w których narażani byli na tortury i inne formy maltretowania". Raport ten opisuje, w jaki sposób CIA "wykorzystywała prywatnych operatorów linii lotniczych i wiodące firmy w celu utrzymywania w tajemnicy lotów, których celem było wywożenie więźniów".

czytaj więcej »
  
j. uchto [ 10-04-2006 ]
Setki tysięcy osób wzięły w niedzielę udział w marszach poparcia dla praw ok. 11 mln nielegalnych imigrantów w USA.
czytaj więcej »
  Protesty w Rosji
j. uchto [ 08-04-2006 ]
Kilkadziesiąt tysięcy ludzi protestowało w całej Rosji przeciwko reformie gospodarki komunalnej i podwyżce czynszów. W samej Moskwie manifestowało około 10 tysięcy osób.
czytaj więcej »
  
ed [ 08-04-2006 ]

„[To było] najstraszniejsze  doświadczenie [w moim życiu]. W pewnym momencie zaczęłam udawać, że nie żyję, ponieważ myślałam…że to sprawi, że przestaną.”

czytaj więcej »
  
ed [ 06-04-2006 ]

Praskie Biuro Radia Wolność, finansowane przez USA, doniosło, że Dzhumadurdy Ovezov i Meretmuhammet Khommadov zostali zwolnieni 17 marca.

czytaj więcej »
  Szansa na zniesienie wiz?
AZ [ 05-04-2006 ]

Sprzyjający Polsce senatorowie amerykańscy Barbara Mikulski i Rick Santorum zgłosili do ustawy imigracyjnej, nad którą pracuje senat poprawkę o włączeniu Polski do ruchu bezwizowego. Poprzednie takie inicjatywy nie były nawet głosowane.

czytaj więcej »
  
JB [ 04-04-2006 ]

Oskarżany o machinacje finansowe Tom DeLay, były przywódca frakcji Republikanów w Izbie Reprezentantów USA, ogłosił zakończenie kariery politycznej. Najpóźniej w czerwcu zrzeknie się mandatu, nie weźmie też udziału w listopadowych wyborach.

czytaj więcej »
  Schroeder: Putin gwarantem rozwoju Rosji
j. uchto [ 03-04-2006 ]
Były kanclerz Niemiec Gerhard Schroeder udzielił na łamach dziennika "Handelsblatt" demonstracyjnego poparcia prezydentowi Rosji Władimirowi Putinowi.
czytaj więcej »
  Rosyjski koncern naftowy i kredytowanie?
[ 03-04-2006 ]
Gazprom zaprzecza, że zamierzał wziąć kredyt z niemieckiego banku, aby sfinansować budowę gazociągu po dnie Bałtyku. Władze rosyjskiego koncernu naftowego w specjalnym oświadczeniu podkreślają, że pokryją inwestycję z własnych środków.
czytaj więcej »
  
[ 02-04-2006 ]

Spośród wszystkich narodów Unii Europejskiej, to właśnie Polacy najlepiej zdają sobie sprawę ze skali problemu, jaki stanowi dla Europy i samej Białorusi reżim Aleksandra Łukaszenki. Mimo to nasz kraj uchodzi na forum "25" za zwolennika konsekwentnych, lecz stosunkowo łagodnych działań wobec Mińska. Nasze rządy sprzeciwiały się m.in. całkowitemu zamrożeniu kontaktów UE - Białoruś na szczeblu ministerialnym. Argumentowano przy tym, że może to utrudnić Polsce załatwianie typowo sąsiedzkich spraw, m.in. ochronę praw mniejszości. Jednak teraz, gdy nasi obywatele są na Białorusi bici i poniewierani, a oficjalna propaganda przedstawia Rzeczpospolitą jaką największego wroga państwa białoruskiego, należy bardzo poważnie zastanowić się nad poparciem tych, a nawet jeszcze ostrzejszych sankcji.

czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl