Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Afryka / Lewica i...               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 18-10-2007 ]
Wojciech Olejniczak, przewodniczący SLD i lider LiDu uważa, że w rolnictwie trzeba powrócić do polityki z czasów rządów lewicy.
czytaj więcej »
  Olejniczak o rozstaniu z Demokratami
[ 31-03-2008 ]
Lider SLD opisał na swoim blogu, dlaczego rozstaje się z Partią Demokratyczną.
czytaj więcej »
  
Marcin Jurzysta [ 22-01-2008 ]

Piątkowa „Rzeczpospolita” podaje sondaż, z którego wynika, że LiD cieszy się poparciem zaledwie 4% wyborców. Oznacza to, że lewicowa koalicja znajduje się na równi pochyłej i traci swój elektorat. Jeśli tak dalej będzie, to postkomunistyczna lewica może w kolejnych wyborach znaleźć się poza sejmową burtą.

czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 21-01-2008 ]
To była "atrapa Rady Gabinetowej", zwołanej tylko po to, aby mógł nastąpić wyciek do mediów - powiedział w "Siódmym Dniu Tygodnia" - audycji Radia Zet - Wojciech Olejniczak, przewodniczący SLD i szef KP LiD odnosząc się do publikacji stenogramów z posiedzenia Rady w "Dzienniku".
czytaj więcej »
  
Artur Budny [ 09-01-2008 ]

Lewak! Komunista! Czerwona gęba! To tylko niektóre z przemiłych epitetów, jakie są codziennie kierowane pod adresem lewicowych polityków. Otóż określenia te są według mnie bardzo zrozumiałe. Nie trzeba się długo zastanawiać, aby zrozumieć, dlaczego ogromne rzesze ludzi mają tak głęboko zakorzenioną nienawiść do środowiska lewicowego, którego przez wiele lat jedynym ośrodkiem w Polsce była Polska Zjednoczona Partia Robotnicza.

czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 04-01-2008 ]
„W roku 2008 nie będzie żadnych wyborów, powinniśmy to wykorzystać na rozstrzygnięcie przyszłości LiD. Wykonać całą pracę organizacyjną, tzn. bardzo poważnie pomyśleć o zjednoczeniu SLD, SdPl, UP i innych, mniejszych środowisk lewicowych” – powiedział w wywiadzie dla „Gazety Wyborczej” przewodniczący SLD i szef KP LiD – Wojciech Olejczak.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 27-12-2007 ]
Zdaniem Wojciecha Olejniczaka, przewodniczącego SLD i szefa Klubu Poselskiego LiD, dwa lata prezydentury Lecha Kaczyńskiego to przede wszystkim pogorszenie polityki zagranicznej prowadzonej przez Pałac Prezydencki.
czytaj więcej »
  
[ 13-11-2007 ]
Dziś w „Sygnałach dnia” lider SLD Wojciech Olejniczak powiedział, ze nowy rząd będzie bezbarwny oraz że gabinetowi prawdopodobnie będzie brakować wyrazistej ideologii.
czytaj więcej »
  Olejniczak: nie ma odwrotu od LiD
Magda Dunin-Markiewicz [ 09-11-2007 ]
Zdaniem przewodniczącego SLD i przewodniczącego KP LiD - Wojciecha Olejniczaka - trzeba umacniać koalicję Lewica i Demokraci, gdyż nie ma odwrotu od LiD.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 23-10-2007 ]
Wojciech Olejniczak, przewodniczący SLD, startujący w wyborach z łódzkiej listy LiDu, uzyskał najwięcej głosów w tym mieście.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl