Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Piłka: \"Nie popełniłem przestępstwa\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Senator przerywa milczenie
Katarzyna Staudt [ 06-02-2010 ]
„Oczekuję spokojnego spojrzenia na moją osobę” - mówił Krzysztof Piesiewicz w wywiadzie udzielonym Szymonowi Hołowni w Religia.tv. To pierwszy wywiad senatora od momentu wyjścia na światło dzienne kompromitujących go materiałów.
czytaj więcej »
  Piesiewicz jednak z immunitetem
[ 03-02-2010 ]
Członkowie senackiej komisji regulaminowej jednogłośnie podjęli decyzję o odrzucenie wniosku prokuratorskiego o uchylenie immunitetu Piesiewiczowi.
czytaj więcej »
  
[ 17-12-2009 ]
Na dwa lata pozbawienia wolności w zawieszeniu na cztery skazał szczeciński sąd rejonowy posła Cezarego Atamańczuka, który do obecnego Sejmu dostał się z list Platformy Obywatelskiej. Ponadto odebrano mu prawo jazdy.
czytaj więcej »
  Mocne dowody na Piesiewicza
Magdalena Janczura [ 15-12-2009 ]
Jak twierdzi Prokurator Krajowy Edward Zalewski są mocne i drastyczne dowody przeciwko senatorowi Krzysztofowi Piesiewiczowi. - Nie jest to tylko film, ale i inne źródła dowodowe - informował w Radiu Zet Zalewski.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Staudt [ 11-12-2009 ]
W październiku do „Rzeczpospolitej” zgłosiła się kobieta z taśmami, na których miały znajdować się zrobione aparatem fotograficznym kompromitujące senatora Krzysztofa Piesiewicza nagrania. Kobieta chciała sprzedać nagrania gazecie i Polsatowi za 400 tys. zł.
czytaj więcej »
  
[ 17-11-2008 ]
Cezary A., były działacz Platformy Obywatelskiej nie trafi do aresztu za narkotyki. Sąd wyznaczył kaucję w wysokości 35 tys. złotych.
czytaj więcej »
  Kokaina i Europejczycy
Piotr Czubowicz [ 20-10-2008 ]

Około dwanaście milionów Europejczyków, czyli około 4 proc. populacji starego kontynentu, przyznaje się do przynajmniej jednokrotnego spożycia kokainy. Kokaina, zaraz po konopi indyjskiej jest najczęściej spożywanym narkotykiem w Europie. Europejskie Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii alarmuje, iż ta liczba wciąż rośnie. Tylko z roku 2006 na rok 2007 wzrosła o milion osób. Jedna na pięć osób spożywających ten narkotyk w Europie, to Hiszpanie, gdzie konsumpcja czterokrotnie przewyższa średnią europejską, a w latach 1999-2005 podwoiła się. Według przeprowadzonych badań na 94 proc. hiszpańskich banknotów, które zwijane w rulonik używane są do wciągania nozdrzami działek białego proszku, były ślady kokainy.

czytaj więcej »
  
Nina Szczutowska [ 01-06-2008 ]
"Zwracam się jako ojciec do wszystkich ojców - prawdziwi Polacy uczą swoich synów i córki grać w piłkę. Lepiej grać z dzieciakami w piłkę niż się bić. Lepiej wychowywać przez sport i miłość, niż przez przemoc" - takie przesłanie skierował Donald Tusk podczas wizyty na Podkarpaciu.
czytaj więcej »
  
[ 29-04-2008 ]
W ostatnim czasie kwestia polskiej piłki nożnej stała się tematem stricte politycznym. Nad dyskusją o zbliżającym się debiucie polskiej reprezentacji na Euro 2008, dominuje kontekst zataczającej coraz szersze kręgi afery korupcyjnej. Problem ten, na przestrzeni kilkunastu lat, powracał już kilkakrotnie, nie mniej jednak, tym razem mamy do czynienia z momentem przesilenia. Za kratkami lądują kolejne osobistości piłkarskiego „światka”, a działania prokuratury i organów ścigania noszą znamiona obławy zasadzonej na środowisko powiązane niemal mafijnymi układami.
czytaj więcej »
  
[ 26-01-2008 ]
Tygodnik "Wprost" dowiedział się, że były poseł Samoobrony Piotr Misztal jest podejrzany o przemyt narkotyków.
czytaj więcej »
1 2  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl