Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Artykuły / Czego szuka CBA?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Wrzenie w Sejmie
[ 07-10-2009 ]

Gorączkowa atmosfera towarzysząca aferze hazardowej udzieliła się przede wszystkim posłom. Przeciwko poczynaniom rządu występuje tradycyjnie PiS.

czytaj więcej »
  
[ 03-10-2009 ]
W dniu ogłoszenia zarzutów w rzeszowskiej prokuraturze - 6 października - szef CBA Mariusz Kamiński z własnej woli poda się do dymisji, uprzedzając tym samym ruch premiera.
czytaj więcej »
  Drzewiecki zostaje na stanowisku?
[ 03-10-2009 ]
Mirosław Drzewiecki, minister sportu, zamieszany w hazardowy lobbing prawdopodobnie zostanie na swoim stanowisku. Został jednak postawiony pewien warunek. Jak donosi "Gazeta Wyborcza", dzisiejsza konferencja ministra sportu będzie "testem". Minister musi przekonać opinię publiczną.
czytaj więcej »
  
Ewelina Murzicz [ 02-10-2009 ]
Janusz S., znany kompozytor, współtwórca musicalu „Metro”, został zatrzymany przez CBA. Muzyk podejrzewany jest o korupcję w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego.
czytaj więcej »
  CBA alarmuje do prezydenta i premiera
[ 30-09-2009 ]
Projekt nowelizacji ustawy o grach i zakładach wzajemnych, który zakłada zrezygnowanie z opodatkowania niskich wygranych, budzi poważny sprzeciw Centralnego Biura Antykorupcyjnego.
czytaj więcej »
  
Maja Bielakowicz [ 29-09-2009 ]
Resort pracy ma zbadać liczbę pracowników pracujących w kraju, a płacących składki za granicą. Takie informacje ma zebrać Zakład Ubezpieczeń Społecznych.
czytaj więcej »
  
[ 17-09-2009 ]
Proces skierowany przeciwko Beacie Sawickiej rozpocznie się 5 października. Była posłanka PO jest oskarżana m.in. o płatną protekcję i nakłanianie do korupcji, przyjęcie 100 tys. zł łapówki, a także powoływanie się na znajomości w organach władzy.
czytaj więcej »
  Zatrzymano prezesa ZUS
Magdalena Janczura [ 08-09-2009 ]
Dzisiaj na podstawie postanowienia Prokuratury Okręgowej w Szczecinie zatrzymano pięć osób w tym prezesa Zakładu Ubezpieczeń Społecznych podejrzanych o popełnienie przestępstw korupcyjnych.
czytaj więcej »
  
[ 03-09-2009 ]
Osoby, które w przeszłości prowadziły działalność gospodarczą i w tym samym czasie przebywały na urlopie macierzyńskim bądź wychowawczym, od 1 września 2009 mogą składać wnioski o umorzenie składek na ubezpieczenie społeczne.
czytaj więcej »
  Permanentna inwigilacja?
[ 20-08-2009 ]
Policja, CBA i ABW domagają się gromadzenia danych o użytkownikach Internetu. Tworzone przez portale i witryny bazy danych miałyby ułatwić służbom bezpieczeństwa prowadzenie ewentualnych śledztw.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl