Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Artykuły / Czego szuka CBA?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Katarzyna Staudt [ 18-12-2009 ]
„Czuję się zaszczycony faktem, iż tak poważna instytucja zainteresowała się moją osobą.” Tak fakt, iż CBA zainteresowało się jego nieruchomościami, skomentował europoseł PO Sławomir Nitras.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Staudt [ 11-12-2009 ]
Paweł Wojtunik, nowy szef Centralnego Biura Antykorupcyjnego, skierował do Prokuratora Generalnego zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez swojego poprzednika – Mariusza Kamińskiego.
czytaj więcej »
  
Maciej Sikorski [ 18-11-2009 ]
Według Transparency International Polska odnosi sukcesy w walce z korupcją. W rankingu 180 przebadanych pod tym kątem państw, nasz kraj zajął 49. lokatę. W porównaniu z rokiem ubiegłym to awans o 9 miejsc.
czytaj więcej »
  
[ 04-11-2009 ]
Zdymisjonowany szef CBA Mariusz Kamiński nie przyjął pensji. Odesłał pieniądze w tytule wpisując „zwrot nienależnego wynagrodzenia”.
czytaj więcej »
  
[ 01-11-2009 ]
Pracownia TNS OBOP, na zlecenie "Wiadomości" zapytała Polaków, czy chcą aby doszło do konfrontacji Tusk-Kamiński przed komisją śledczą. Aż 69% respondentów odpowiedziało "tak".
czytaj więcej »
  
[ 31-10-2009 ]
Mariusz Kamiński nie jest już funkcjonariuszem CBA i dlatego uważa, że nie należy mu się żadna pensja. Innego zdania są służby finansowe Biura, które planują wysłać mu pieniądze na konto.
czytaj więcej »
  
[ 29-10-2009 ]
Decyzją prokuratury okręgowej w Warszawie zostało umorzone śledztwo dotyczące przecieku w tzw. aferze gruntowej, w wyniku której Andrzej Lepper został wyrzucony z rządu.
czytaj więcej »
  
[ 25-10-2009 ]
Poseł Sojuszu Lewicy Demokratycznej Ryszard Kalisz chce wprowadzić zmiany w prawie, które umożliwią ujawnienie szczegółów operacji słynnego agenta Centralnego Biura Antykorupcyjnego.
czytaj więcej »
  
Ewelina Murzicz [ 24-10-2009 ]
Jarosław Kaczyński w rozmowie dla „Rzeczpospolitej” stwierdził, że „z punktu widzenia prawa, Mariusz Kamiński jest nadal szefem CBA”. Według prezesa PiS, kadencja Kamińskiego została przerwana bez powodu.
czytaj więcej »
  
[ 22-10-2009 ]
Jak podaje dziennik „Polska”, zdymisjonowany szef CBA Mariusz Kamiński oficjalnie nadal jest zatrudniony w tej instytucji. Ten jednak już nie chce tam pracować pod wodzą nowego prezesa.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl