Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Szymanek-Deresz: \"Spotkanie Tuska z Merkel nie przyniosło oczekiwanych skutków\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 20-01-2007 ]
W specjalnym wywiadzie dla TVP, kanclerz Niemiec, Angela Merkel zapewniła, że „sprawa rosyjskiego embarga na polskie mięso została załatwiona”. Dodała również, że w tej sprawie najważniejsze było solidarne działanie, które stanowi według niej „fundament Europy”.
czytaj więcej »
  
[ 27-02-2009 ]
W Hamburgu trwa spotkanie kanclerz Angeli Merkel z premierem Donaldem Tuskiem.
czytaj więcej »
  Nastroje po wizycie Angeli Merkel w Polsce
Renata Sobiecka [ 17-06-2008 ]
Niemiecka prasa zauważa, iż w stosunkach polsko-niemieckich nastąpiło ocieplenie, oraz że mimo braku rozwiązania spornych kwestii obie strony prowadzą ze sobą dialog.
czytaj więcej »
  
[ 16-06-2008 ]
Z kilkugodzinną wizytą do Gdańska przybędzie dziś Angela Merkel. Niemiecka kanclerz spotka się z premierem Donaldem Tuskiem, a głównymi tematami rozmów ma być polityka wschodnia Unii Europejskiej oraz odrzucenie traktatu lizbońskiego przez Irlandczyków.
czytaj więcej »
  
[ 15-06-2008 ]
Kanclerz Niemiec Angela Merkel odwiedzi jutro Gdańsk, aby pokazać światu, jak dobre są obecne stosunki polsko-niemieckie. Po mieście ma ją oprowadzić premier Donald Tusk.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 21-02-2008 ]
Ryszard Kalisz, poseł Lewicy i Demokratów w "Sygnałach Dnia" - audycji Programu Pierwszego Polskiego Radia - powiedział, że jest zaniepokojony słowami Donalda Tuska, który uważa, że należy ograniczyć kompetencje prezydenta. Podkreślił on również, że pomysły premiera sprowadzają się do osłabienia pozycji innych, tylko nie jego samego.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 12-12-2007 ]
Według pierwszych, nieoficjalnych wiadomości polsko-rosyjskie rozmowy na temat zniesienia embarga na eksport mięsa do Rosji przyniosły długo wyczekiwane rezultaty.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 27-11-2007 ]
Zdaniem posła LiD - Bogusława Wontora "Platforma Obywatelska nie była przygotowana do przejęcia władzy". "Świadczy o tym m.in. fakt, że nie wprowadzono ani jednej poprawki do budżetu".
czytaj więcej »
  
[ 13-11-2007 ]
Dziś w „Sygnałach dnia” lider SLD Wojciech Olejniczak powiedział, ze nowy rząd będzie bezbarwny oraz że gabinetowi prawdopodobnie będzie brakować wyrazistej ideologii.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 16-10-2007 ]
Zdaniem przewodniczącego SLD, Wojciecha Olejniczaka, debata Aleksandra Kwaśniewskiego z Donaldem Tuskiem pokazała, że LiD jest w Polsce bardzo potrzebny.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl