Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Czy będzie porozumienie w sprawie tarczy antyrakietowej?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 04-04-2007 ]
Dziennik "Kommiersant" zarzuca prezydentowi Lechowi Kaczyńskimu, iż swoim poparciem dla Juszczenki doprowadził do zaognienia wewnętrznego konfliktu politycznego na Ukrainie.
czytaj więcej »
  
[ 20-02-2007 ]
Unijni i rosyjscy eksperci sprawdzają stan bezpieczeństwa fitosanitarnego towarów roślinnych w Polsce. W piątek zakończyła się kontrola weterynaryjna.
czytaj więcej »
  
Dominika Sobiecka [ 17-02-2007 ]
Premier Kaczyński obiecał w rozmowie telefonicznej z sekretarzem stanu USA Condoleezie Rice, że w ciągu dwóch tygodni polski rząd odpowie na amerykańską ofertę w sprawie budowy u nas tarczy antyrakietowej.
czytaj więcej »
  UE - Rosja Polska reakcje
[ 06-02-2007 ]
Komisja Europejska jest zaskoczona doniesieniami rosyjskiej gazety „Kommersant" o planowanych sankcjach handlowych wobec Polski. Gazeta napisała, że Moskwa zamierza ograniczyć polski eksport do Rosji.
czytaj więcej »
  
Anna Heba [ 04-02-2007 ]
Sergiej Ławrow rosyjski minister spraw zagranicznych ponownie skrytykował plan utworzenia amerykańskiej tarczy antyrakietowej. Dodał także, że jego kraj nie dostrzega żadnego obiektywnego powodu instalowania tej broni.
czytaj więcej »
  
[ 30-01-2007 ]
Siergiej Jastrzembski, doradca prezydenta Rosji, przyznał, że na przeszkodzie w rozpoczęciu rozmów o nowym porozumieniu Unia-Rosja  Europejska stoi brak perspektyw w rozwiązaniu problemu importu polskich produktów spożywczych
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 19-01-2007 ]
Rosja i Komisja Europejska określiły warunki, których spełnienie pozwoli Rosji na zniesienie ograniczeń importu, a Polsce na wznowienie dostaw produktów pochodzenia roślinnego i zwierzęcego do Rosji - oświadczył rzecznik rosyjskiej Federalnej Służby Nadzoru Weterynaryjnego i Fitosanitarnego (Rossielchoznadzor) Aleksiej Aleksiejenko.


czytaj więcej »
  
[ 17-01-2007 ]
W Berlinie rozpoczęły się negocjacje, których celem jest rozwiązanie sporu dotyczącego rosyjskiego embarga na polskie mięso. W rozmowach uczestniczą przedstawiciele resortów rolnictwa i służb weterynaryjnych z Polki i Rosji oraz reprezentanci Komisji Europejskiej.
czytaj więcej »
  
[ 16-01-2007 ]
Przewodniczący Parlamentu Europejskiego wyraził solidarność z Polską w sprawie zniesienia przez Rosję embarga na polskie mieso. Parlament Europejski wybrał dziś nowego przewodniczącego, którym został dotychczasowy szef frakcji chadeckiej, Niemiec Hans-Gert Poettering.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 15-01-2007 ]
Jak poinformował ambasador Rosji przy UE Władimir Czyżow, Rosja prawdopodobnie nie zniesie w tym tygodniu embarga na import polskiego mięsa.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl