Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Sikorski spotka się z szefem rosyjskiego MSZ               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 30-12-2008 ]
Jak informuje dzisiejszy „Dziennik”, jeśli Radosław Sikorski objąłby stanowisko nowego szefa NATO, największe szanse na zajęcie jego miejsca w resorcie spraw zagranicznych miałaby obecna ambasador w Wielkiej Brytanii Barbara Tuge-Erecińska.
czytaj więcej »
  Rewolucyjne zmiany w MSZ
Jakub Noch [ 06-08-2008 ]
Jesienią szykuje się mała rewolucja w polskiej dyplomacji – wynika z ustaleń środowej „Rzeczpospolitej”. Prawdopodobnie z Ministerstwa Spraw Zagranicznych odejdzie aż troje wiceministrów.
czytaj więcej »
  
[ 07-07-2008 ]
Minister Spraw Zagranicznych Radosław Sikorski udał się z wizytą do Stanów Zjednoczonych. Ma on się tam spotkać z kandydatem republikanów na prezydenta Johnem McCainem, a także odbyć rozmowę telefoniczną z kandydatem demokratów Barackiem Obamą.
czytaj więcej »
  
[ 04-02-2008 ]
Przedstawiciel Rosji przy NATO daje jasne groźby pod adresem naszego kraju, bo Polska chce baz NATO na swoim terytorium i zapowiada, że "konsekwencje polskiej zgody na umieszczenie amerykańskiej tarczy antyrakietowej mogą być bardzo poważne".
czytaj więcej »
  Sikorski w Moskwie
Magda Dunin-Markiewicz [ 21-01-2008 ]
Radosław Sikorski, minister spraw zagranicznych, spotka się dzisiaj w Moskwie z szefem rosyjskiego MSZ – Siergiejem Ławrowem. Jak podaje polskie MSZ, Sikorski przedstawi propozycje dotyczące wznowienia dialogu i współpracy między Polską i Rosją.
czytaj więcej »
  
Karol Schwann [ 28-12-2007 ]
Radosław Sikorski zamierza spotkać się w styczniu z wiceministrem spraw zagranicznych Rosji Siergiejem Kisljakiem. Celem spotkania będzie wysłuchanie rosyjskich argumentów dotyczących budowy tarczy antyrakietowej.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 21-11-2007 ]
Radosław Sikorski, szef MSZ wczoraj wieczorem odbył telefoniczną rozmowę z Rupertem Murdoch’em. Była to kolejna – być może najdalej idąca i efektywna – reakcja polskiej dyplomacji na niesmaczne, przeczące historii i obrażające Polaków dowcipy stacji FOX NEWS.
czytaj więcej »
  
[ 19-04-2007 ]
W Brukseli Rada Północnoatlantycka dyskutuje o planach rozmieszczenia amerykańskiej tarczy antyrakietowej na terenie Polski i Czech. Po południu odbędzie się posiedzenie Rady NATO-Rosja.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 03-10-2006 ]
Rzecznik prasowy rosyjskiego MSZ Michaił Kamynin, ostrzega Polskę przed zainstalowaniem w naszym kraju elementów tarczy antyrakietowej. Niepokój Rosji budzi fakt możliwego zachwiania strategicznej równowagi pomiędzy Moskwą a Waszyngtonem.
czytaj więcej »
  
[ 16-12-2011 ]
Podczas głosowania parlamentarzyści odrzucili wniosek Prawa i Sprawiedliwości o odwołanie Radosława Sikorskiego. Przeciw było 292, za 153 posłów.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl