Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Likwidacja Samoobrony w województwie Pomorskim               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Jakub Noch [ 24-11-2007 ]
Krzysztof Filipek i Danuta Hojarska postanowili wystąpić z Samoobrony. Nie rezygnują jednak z polityki – chcą założyć nowe ugrupowanie o nazwie „Partia Regionów”.
czytaj więcej »
  
[ 26-11-2007 ]
Lider Samoobrony zgodził się skomentować plany Danuty Hojarskiej, dotyczące stworzenia nowej partii. Andrzej Lepper życzył członkom nowej formacji "wszystkiego najlepszego na nowej drodze politycznego życia". Zaznaczył, że zmiana szyldu nie odetnie ich całkowicie od Samoobrony.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 20-09-2007 ]
Syn posłanki Samoobrony Danuty Hojarskiej - Tomasz oskarżony jest o jazdę po pijanemu na rowerze. W wydychanym powietrzu miał niecałe 2,5 promila alkoholu. 19-latkowi grozi do roku więzienia.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 24-10-2006 ]
Według "Gazety Wyborczej" jednym z kandydatów Samoobrony do sejmiku jest lekarz oskarżony o okradanie zwłok. Do zdarzenia doszło w styczniu 1999 w Gdyńskim autobusie.
czytaj więcej »
  Krewni Hojarskiej na listach Samoobrony
Jakub Kufel [ 18-10-2006 ]
"Gazeta Wyborcza" ujawnia - w województwie pomorskim na liście wyborczej Samoobrony znajdują się krewni i znajomi Danuty Hojarskiej.
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 24-02-2011 ]
Poprawa warunków życia zwierząt domowych i gospodarskich oraz propagowanie wegetarianizmu, to główny cel Partii Ochrony Zwierząt - nowego ugrupowania, powstającego na polskiej scenie politycznej, donosi "Rzeczpospolita".
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Caryk [ 27-09-2010 ]
- To będzie śmierć lewicy w dzisiejszej formule partyjnej i zasadnicze uderzenie we wszystkie inne formacje – tak Janusz Palikot opisuje ugrupowanie, które chce złożyć. W zawojowaniu polskiej sceny politycznej ma mu pomóc dwóch tajemniczych liderów. - Nie mogę powiedzieć kim są, ale to będzie wielka niespodzianka – twierdzi poseł.
czytaj więcej »
  Koniec trybuna ludowego
[ 16-02-2010 ]
Ogłoszenie wyroku w tak zwanej seksaferze, dotyczącej wysoko postawionych działaczy Samoobrony- Andrzeja Leppera oraz Stanisława Łyżwińskiego, kończy definitywnie przygodę byłego wicepremiera z polityką. Andrzej Lepper i jego partia zasłynęli z wielu niestandardowych akcji politycznych. Wśród nich wystarczy wymienić blokowanie mównicy poselskiej czy obrażanie czołowych polityków innych partii podczas posiedzeń Sejmu.
czytaj więcej »
  
[ 12-02-2010 ]
Wyrok, który zapadł w sprawie seksafery spowodował powrót do tematu współrządów PiS i Samoobrony. Joachim Brudziński (PiS) w rozmowie z Moniką Olejnik stwierdził: "Mam powody, żeby mieć poczucie absmaku, że rządziliśmy z LPR i Samoobroną".
czytaj więcej »
  Andrzej Lepper: reaktywacja
[ 30-12-2009 ]
Andrzej Lepper postanowił o sobie przypomnieć. W programie „24 Godziny” zapowiedział, że Samoobrona z całą pewnością wystartuje w wyborach samorządowych.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl