Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / \"Może byś się zamknął?!\" - Juan Carlos I karci Hugona Cháveza               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Izabella Antkiewicz [ 10-09-2010 ]
Według ”Gazety Wyborczej” PiS nie chce, aby Henryka Krzywonos była honorową obywatelką Źukowa. Stowarzyszenie Samorządna Gmina Żukowo, które wystąpiło z taką inicjatywą w uzasadnieniu podało, że Krzywonos to osoba zasłużona i od dawna mieszkająca na terenie gminy.
czytaj więcej »
  
[ 16-11-2009 ]
Łagodzenie globalnej nierównowagi finansowej to podstawa stabilizacji. Dyrektor zarządzający Międzynarodowym Funduszem Walutowym Dominique Strauss-Kahn stanowczo stwierdził w Pekinie, że Chiny muszą zezwolić na wzmocnienie juana. Pekin alergicznie reaguje na takie pomysły.
czytaj więcej »
  
[ 26-09-2009 ]
Z nieoficjalnych informacji „Rz” wynika, iż Jarosław Kaczyński zabronił politykom swojego ugrupowania debat i polemik ze Stefanem Niesiołowskim i Januszem Palikotem.
czytaj więcej »
  
[ 28-08-2009 ]
Afera pomiędzy politykami wybuchła po słownych wypowiedziach na blogach internetowych. – Jestem do dyspozycji pana Migalskiego, możemy się nawet pojedynkować – powiedział dziś rano TVN24 Janusz Palikot.
czytaj więcej »
  
[ 05-07-2009 ]

W wywiadzie udzielonym włoskim mediom Dimitrij Miedwiediew stwierdził, że „nowy układ o ograniczeniu ilości głowic jądrowych i tarcza to tematy związane ze sobą”.

czytaj więcej »
  Sprawa wystrzelonej rakiety
Bartosz Janus [ 05-04-2009 ]
Według Amerykanów, to, co spadło do oceanu było właśnie satelitą, którego Koreańczykom nie udało się wynieść na orbitę. Podobnie twierdzi strona Południowokoreańska.
czytaj więcej »
  
Paulina Klejnowska [ 15-12-2008 ]
Wczoraj późnym wieczorem George W. Bush przybył do Afganistanu; wcześniej złożył pożegnalną wizytę w Iraku. Podczas konferencji prasowej w Bagdadzie doszło do incydentu - jeden z dziennikarzy zdjął buty i rzucił nimi w prezydenta.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 28-11-2008 ]
Prezydent Rosji wyraził zadowolenie z decyzji Busha o odstąpieniu od planów zmierzających do przyjęcia Gruzji i Ukrainy do NATO. Pochwały na tym się kończą, a Rosja zaczyna zwiększać swoje wpływy na Kubie.
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 23-11-2008 ]
Zwolennicy Obamy czują się zdradzeni i bulwersują planami powierzenia dwóch ważnych stanowisk generałowi Jamesowi Jonesowi i gubernatorowi Arizony Janet Napolitano - ludziom postrzeganym jako zwolennicy wojny w Iraku. Przez tą decyzję Barack Obama został oskarżony o zdradę ideałów i nie wywiązanie się z wyborczych obietnic.
czytaj więcej »
  
Karolina Czaja [ 12-11-2008 ]
"Washington Post" twierdzi, iż nowa waszyngtońska administracja przyspieszy likwidację więzienia na Kubie. To jasny sygnał, że Barack Obama chce zerwać z polityką George'a Busha.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl