Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Drogie wizy dla wschodnich sąsiadów               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Arkadiusz Szymczyk [ 20-11-2007 ]
Minister Spraw Zagranicznych Radosław Sikorski zdecyduje się na nominowanie doświadczonych dyplomantów na najwyższe stanowiska w swoim ministerstwie. Będą to ludzie, którzy zostali pozbawieni stanowisk w czasie „ery Anny Fotygi”.
czytaj więcej »
  Pierwsze decyzje Sikorskiego
Magda Dunin-Markiewicz [ 19-11-2007 ]
Nowo powołany minister spraw zagranicznych – Radosław Sikorski podjął pierwsze decyzje. Zapowiedział również, że ma „śmiałe plany reformy służby dyplomatycznej i naszych placówek za granicą”.
czytaj więcej »
  "Defotygizacja" uratuje polski MSZ?
[ 26-10-2007 ]
Ludzie z otoczenia Bronisława Geremka i Władysława Bartoszewskiego, związani od 1989 roku z dyplomacją przygotowali dla nowego szefa dyplomacji plan „defotygizacji”. Wg tego planu ministrowie blisko związani z Fotygą stracą posady a polska polityka zagraniczna ma wrócić do normalności.
czytaj więcej »
  
[ 10-09-2007 ]
Anna Fotyga formalnie nie jest ministrem spraw zagranicznych, ponieważ nie złożyła przysięgi. Szefem resortu spraw zagranicznych jest Jarosław Kaczyński - uważa prezes Trybunału Konstytucyjnego Jerzy Stępień.
czytaj więcej »
  
[ 07-09-2007 ]
Dziś rozpoczęło się dwudniowe spotkanie z udziałem Anny Fotygi. Głównym tematem spotkania będzie debata nad Traktatem UE.
czytaj więcej »
  
[ 17-08-2007 ]
Urząd Komitetu Integracji Europejskiej - budowane misternie od 1991 roku eksperckie zaplecze poszczególnych rządów w sprawach europejskich - nie ma od wczoraj szefa.
czytaj więcej »
  
Piotr Olejarz [ 26-07-2007 ]
Anna Fotyga działa na szkodę Polski i naraża nasz kraj na utratę wiarygodności - uważa Daniel Pawłowiec, sekretarz stanu w Urzędzie Komitetu Integracji Europejskiej.
czytaj więcej »
  
[ 01-07-2007 ]
Szefowa MSZ Anna Fotyga w rozmowie z "Wprost" ujawniła, że w swoim resorcie miała urzędników, którzy z przyczyn politycznych podważali jej pozycję jako ministra i opóźniali prace resortu.
czytaj więcej »
  Zmiana w MSZ?
[ 28-05-2007 ]
Na stanowisku szefa polskiej dyplomacji możliwa jest zmiana. Marek Cichocki dostał propozycję zastąpienia Anny Fotygi - donosi "Gazeta Wyborcza".
czytaj więcej »
  Sejm - polska polityka zagraniczna
[ 11-05-2007 ]
Minister Spraw Zagranicznych, Anna Fotyga na dzisiejszych obradach Sejmu w sprawie polskiej polityki zagranicznej zwróciła uwagę, że Polska dobrze funkcjonuje na arenie międzynarodowej.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl