Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Afryka / Olejniczak, Borowski i Siwiec z wizytą w Berlinie               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 03-10-2007 ]
Wojciech Olejniczak, szef SLD, zaproponował zwołanie przez wyborami "okrągłego stołu" wszystkich partii politycznych, na którym głównym tematem byłaby służba zdrowia.
czytaj więcej »
  
[ 24-08-2007 ]
"LiD zdecydowany jest odpolitycznić i odpartyjnić wszystko to, co powinno opierać się na kompetencjach i służbie państwu i obywatelom" - rozmowa z Markiem Borowskim - przewodniczącym SdPl i jednym z liderów Lewicy i Demokratów.
czytaj więcej »
  
[ 24-06-2007 ]
Przewodniczący SLD Wojciech Olejniczak uważa, że za pomysłem reaktywacji komisji śledczej ds. PKN Orlen stoją przyczyny polityczne, a nie merytoryczne.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 15-05-2007 ]
Lider SLD Wojciech Olejniczak zapowiedział, że były prezydent Aleksander Kwaśniewski będzie prawdopodobnie kandydatem lewicy na stanowisko premiera w 2009 roku.
czytaj więcej »
  
Agnieszka Oleszczuk [ 15-03-2007 ]
Kilka godzin po ogłoszeniu wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie samorządowców marszałek Sejmu Marek Jurek wyciągnał z szuflady projekt zmian w ustawie o TK, którejgo autorem jest SLD. Partia obawia się, że PiS może chcieć zmiany członków TK.
czytaj więcej »
  
[ 20-01-2007 ]
Przewodniczący SLD, Wojciech Olejniczak, w wywiadzie dla „Dziennika” zadeklarował poparcie dla ustawy odbierającej przywileje emerytalne funkcjonariuszom SB, którzy prześladowali opozycję.
czytaj więcej »
  
[ 16-11-2006 ]
Przewodniczący SLD przyznał, że po wyborach samorządowych czuje niedosyt. Wojciech Olejniczak powiedział, że wynik mógł być lepszy, choć zaznaczył, że lewicowi politycy zdobyli wiele głosów, także w dużych miastach.
czytaj więcej »
  Siwiec: wizyta premiera w Berlinie potrzebna, ale skutki skromne
j. uchto [ 30-10-2006 ]
Wizyta premiera Jarosława Kaczyńskiego w Berlinie była potrzebna, ale jej realne skutki są bardzo skromne - ocenił na poniedziałkowej konferencji prasowej eurodeputowany SLD Marek Siwiec. Szef SLD Wojciech Olejniczak ocenił wizytę premiera jako "wyjazd ostatniej szansy".
czytaj więcej »
  
Adriana Mateusiak [ 05-10-2006 ]
Dziś rano, w Sygnałach Dnia, Marek Borowski, kandydat na prezydenta stolicy powiedział: "Manifestacje w Warszawie są, w myśl Konstytucji, uprawnione". Przypomina, iż w Polsce mamy prawo do manifestowania i należy je uszanować.
czytaj więcej »
  
Adam Gawlik [ 30-09-2006 ]
Zdaniem przewodniczącego SLD Wojciecha Olejniczka, przeprosiny wypowiedziane w piątek wieczorem przez premiera Jarosława Kaczyńskiego to reakcja spóźniona i nieszczera.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl