Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Afryka / Olejniczak, Borowski i Siwiec z wizytą w Berlinie               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 11-06-2008 ]
Wojciech Olejniczak zachował stanowisko szefa klubu SLD, mimo że przeciwny temu był Grzegorz Napieralski. Olejniczak zapowiada, że jego porażka na niedawnym kongresie partyjnym nie wpłynie negatywnie na sprawowanie władzy w SLD.
czytaj więcej »
  
Aneta Michalska [ 29-05-2008 ]
- Przewodniczący źle zrobił, że nie zaprosił na kongres dawnych liderów – powiedział Grzegorz Napieralski w TVN24 o Wojciechu Olejniczaku. Dwa dni przed kongresem SLD z ust obu kandydatów na przewodniczącego partii padają wzajemne oskarżenia. Na sobotni kongres nie zostali zaproszeni byli przywódcy lewicy m.in. Aleksander Kwaśniewski i Leszek Miller oraz Mieczysław Rakowski i Jerzy Urban.
czytaj więcej »
  Napieralski: Zdrada Borowskiego
[ 21-04-2008 ]
Grzegorz Napieralski twierdzi, że Marek Borowski chce dołączyć do rządu Tuska, a rozpad koalicji LiD to ostateczny rozpad SdPl. Postępowanie Borowskiego Napieralski nazwał kolejną „zdradą”.
czytaj więcej »
  Olejniczak odpowie na list Borowskiego
[ 15-04-2008 ]
Po konsultacji z członkami Zarządu Krajowego Sojuszu Lewicy Demokratycznej, szef partii Wojciech Olejniczak zapowiedział, że przygotuje odpowiedź na list lidera SdPl Marka Borowskiego w sprawie koalicji Lewica i Demokraci.
czytaj więcej »
  Lewica i...
Artur Budny [ 06-04-2008 ]

No i stało się. Z klubu Lewica i Demokraci odeszła Partia Demokratyczna. Właściwie to nie odeszła, lecz została wyrzucona. I to w sposób, który pozostawia sobie wiele do życzenia. Już od dłuższego czasu mówiło się mniej i bardziej oficjalnie o nadchodzącym rozpadzie LiD, jednak wiadomość ta była dla wszystkich sporym zaskoczeniem. Wojciech Olejniczak na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej stwierdził, że „formuła się wyczerpała”.

czytaj więcej »
  Olejniczak o rozstaniu z Demokratami
[ 31-03-2008 ]
Lider SLD opisał na swoim blogu, dlaczego rozstaje się z Partią Demokratyczną.
czytaj więcej »
  
[ 30-03-2008 ]
Według lidera SdPl, Marka Borowskiego, sobotnia decyzja Rady Krajowej SLD o rozstaniu z Partią Demokratyczną została podjęta w sposób żenujący. Zdradził on, że tą decyzją zaskoczeni byli politycy PD, jak i niektórzy prominentni działacze SLD.
czytaj więcej »
  
[ 09-02-2008 ]
Dziś w siedzibie SLD przy ulicy Rozbrat w Warszawie obradują władze tej partii. Rada Krajowa SLD ma omawiać będzie głównie przyszłość koalicji Lewica i Demokraci i debatować nad przygotowaniami czerwcowego kongresu Sojuszu.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 21-01-2008 ]
To była "atrapa Rady Gabinetowej", zwołanej tylko po to, aby mógł nastąpić wyciek do mediów - powiedział w "Siódmym Dniu Tygodnia" - audycji Radia Zet - Wojciech Olejniczak, przewodniczący SLD i szef KP LiD odnosząc się do publikacji stenogramów z posiedzenia Rady w "Dzienniku".
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 04-01-2008 ]
„W roku 2008 nie będzie żadnych wyborów, powinniśmy to wykorzystać na rozstrzygnięcie przyszłości LiD. Wykonać całą pracę organizacyjną, tzn. bardzo poważnie pomyśleć o zjednoczeniu SLD, SdPl, UP i innych, mniejszych środowisk lewicowych” – powiedział w wywiadzie dla „Gazety Wyborczej” przewodniczący SLD i szef KP LiD – Wojciech Olejczak.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl