Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Artykuły / Wielki come back do magistratu?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 28-08-2008 ]
Jak donosi dzisiejszy „Dziennik”, na najbliższy unijny szczyt Lech Kaczyński został zaproszony przez prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy’ego. Polskę będą więc na nim reprezentować i prezydent i premier.
czytaj więcej »
  
Karol Schwann [ 22-08-2008 ]
Rzecznik dyscyplinarny Prokuratora Generalnego postawił Elżbiecie Janickiej zarzut utrudniania śledztwa w sprawie Tomasza Lipca, byłego ministra w rządzie PiS.
czytaj więcej »
  
[ 17-08-2008 ]

Specyficzną strategię rządzenia objął gabinet pod przewodnictwem Donalda Tuska w obecnej kadencji. Sprowadza się ona do tego, że jego działanie (a raczej trwanie) polega na unikaniu ważnych projektów i koncentrowaniu się na wojenkach podjazdowych z prezydentem i opozycją (szczególnie PiS).

czytaj więcej »
  Polska wobec konfliktu w Gruzji
Andrzej Gwarda [ 13-08-2008 ]

9 sierpnia prezydent i premier wyrażali podobne stanowisko w stosunku do wydarzeń na Kaukazie. W mediach usłyszeliśmy zapewnienia Lecha Kaczyńskiego, który wraz z całym swoim gabinetem zapewniał, że Polska popiera w tym konflikcie stronę gruzińską i zapewni jej wszelką pomoc, na jaką będzie nas stać. Z kolei Rada Ministrów na czele ze swoim szefem wyraziła nadzieję na jak najszybsze możliwe rozwiązanie działań wojennych.

czytaj więcej »
  
[ 18-07-2008 ]
Wczoraj sąd ogłosił kaucję w wysokości 80 tys. zł za wypuszczenie Tomasza Lipca, dziś pieniądze zostały już zaksięgowane. Wydany został już też nakaz wypuszczenia byłego ministra z aresztu.
czytaj więcej »
  
Renata Sobiecka [ 17-06-2008 ]
Mariusz Kamiński, szef CBA, zeznał przed sejmową komisją śledczą ds. nacisków, że nie odniósł wrażenia, aby ktokolwiek utrudniał zatrzymanie byłego ministra sportu Tomasza Lipca.
czytaj więcej »
  
Renata Sobiecka [ 27-05-2008 ]
Prezydent Lech Kaczyński mówi dlaczego były premier, Kazimierz Marcinkiewicz, musiał opuścić piastowane przez siebie stanowisko w rządzie.
czytaj więcej »
  
Nina Szczutowska [ 03-05-2008 ]
Donald Tusk spotkał się z Bogdanem Klichem - Ministrem Obrony Narodowej, a po południu będzie rozmawiał z Radosławem Sikorskim. Premier spotka się również z ministrami pozostałych resortów.
czytaj więcej »
  
Nina Szczutowska [ 03-05-2008 ]
Premier Donald Tusk wygłosił w piątek swoje pierwsze orędzie. Znalazło się w nim kilka obietnic wśród których było zagwarantowanie dzieciom posiłków czy dostępu do internetu. Premier życzył też Polakom udanej majówki.
czytaj więcej »
  Ministrowie w weekend na dywaniku u premiera
[ 02-05-2008 ]
Niektórzy ministrowie w pełni wypoczywać przez długi weekend nie będą, bo mają zaplanowane spotkanie z szefem rządu. Donald Tusk mówi o możliwych żółtych kartkach. Czy to wstęp do planowanych zmian w składzie Rady Ministrów?
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl