Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Olejniczak: nie ma lepszej alternatywy niż LiD               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Grzegorz Rolecki [ 15-10-2007 ]

Widzowie w przeciwieństwie do poprzedniej debaty, mogli mieć pewność, że oglądają pojedynek właściwy. To była kluczowa debata tej kampanii. Świadczą o tym chociażby emocje panujące w studiu i przed telewizorami. Świadczą o tym liderzy innych partii, którzy usilnie bagatelizują znaczenie debaty. No i przede wszystkim świadczy o tym odpowiedź na pytanie: Co zapamiętali Państwo z poprzedniej debaty, a co z tej?

czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 13-10-2007 ]
Wojciech Olejniczak, szef SLD, chce, aby Główny Inspektor Sanitarny kraju – Andrzej Wojtyła został odwołany z pełnionej funkcji. Jego decyzja związana jest z wykryciem przypadku tropikalnej choroby z Filipin, na którą miał zapaść były prezydent Aleksander Kwaśniewski.
czytaj więcej »
  Emocje po debacie
[ 12-10-2007 ]
Debata między Donaldem Tuskiem a Jarosławem Kaczyńskim okazała się strzałem w dziesiątkę. Politycy mieli szansę się wykazać na tydzień przed wyborami. Niekwestionowanym zwycięzcą zdaniem internautów został Donald Tusk.
czytaj więcej »
  
[ 12-10-2007 ]
Dziś o godz. 20 w TVP i TVN24 zmierzą się przywódcy dwóch partii, które dysponują największym poparciem - Jarosław Kaczyński (PiS) i Donald Tusk (PO). Donald Tusk zapewnia, że nie może się już doczekać bezpośredniego starcia z Jarosławem Kaczyńskim. Premier zapowiada, że PiS będzie "ziemię gryźć" żeby samodzielnie rządzić.
czytaj więcej »
  Premier kontratakuje
[ 11-10-2007 ]
Jarosław Kaczyński ponowił swój apel do Donalda Tuska, by ten jednoznacznie zadeklarował, że po wyborach parlamentarnych PO nie wejdzie w koalicję z LiDem. Ponadto premier zażądał od szefa Platformy Obywatelskiej przedstawienia zarzutów w sprawie finansów Porozumienia Centrum z lat dziewięćdziesiątych.
czytaj więcej »
  
[ 10-10-2007 ]
Po kilku dniach rozmów, nieprzyjemnych słowach i gestach sztaby PiS i PO dogadały się. Liderzy obu partii spotkają się przed kamerami w piątek o godz. 20.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Szymczyk [ 09-10-2007 ]
Telewizja TVN 24 podała, że na pewno nie będzie poniedziałkowej debaty pomiędzy Donaldem Tuskiem a Aleksandrem Kwaśniewskim. Sztab Lewicy i Demokratów nie zgodził się na formę debaty, która ma być podobna do tej jaka miała miejsce podczas starcia Kaczyński - Kwaśniewski. Portal dziennik.pl podaje, że Platforma nie zgodziła się, aby debatę prowadził Tomasz Lis a tego dziennikarza jako prowadzącego widział LiD.
czytaj więcej »
  
[ 09-10-2007 ]
Propozycja Jarosława Kaczyńskiego, aby debata odbyła się w piątek została przyjęta przez Donalda Tuska.
czytaj więcej »
  
[ 09-10-2007 ]
Znamy już datę debaty lidera PO i LiD-u. Odbędzie się w najbliższy poniedziałek o godzinie 20.
czytaj więcej »
  
[ 06-10-2007 ]
Debata odbędzie się, ale nie znany jest jej dokładny termin. "Rzeczpospolita" podaje, że odbędzie się pod koniec przyszłego tygodnia.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl