Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Giertych chce referendum w sprawie eurokonstytucji               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 29-08-2009 ]
Premier Donald Tusk powiedział w TVP1, iż „musimy być przygotowani na to, że deficyt budżetowy w roku 2010 będzie wzrastał. Podatki PiT i VAT nie będą podnoszone, a plan przyjęcia euro jest zawieszony”.
czytaj więcej »
  Wprowadzenie euro jest coraz mniej realne
Magdalena Janczura [ 12-05-2009 ]
"Nasze prognozy wciąż przewidują wzrost gospodarczy, ale oczywiście nie można być tego pewnym i ostatecznie szacunki Komisji Europejskiej mogą być prawdziwe" - powiedział Jacek Rostowski w "Financial Times".
czytaj więcej »
  
Katarzyna Staszewska [ 15-04-2009 ]
Centralne Biuro Śledcze zatrzymało 25 członków zorganizowanej grupy przestępczej, którzy wprowadzali do obiegu w krajach UE fałszywe banknoty euro – informuje Komenda Główna Policji.
czytaj więcej »
  Bitwa o Euro 2012
[ 25-03-2009 ]
Na początku kwietnia wiceprzewodniczący sejmowej komisji infrastruktury Janusz Piechociński przedstawi raport podsumowujący przygotowania polski do Euro 2012. Już wiadomo, że raport będzie krytycznym spojrzeniem koalicjantów na poczynania Platformy.
czytaj więcej »
  
[ 16-03-2009 ]
Prof. Tomasz Nałęcz powiedział w TVP Info, że „wprowadzenie euro bez zmian w Konstytucji jest praktycznie niemożliwe. Przeszkodą są sztywne przepisy dotyczące waluty”.
czytaj więcej »
  
[ 11-03-2009 ]
Z najnowszego sondażu PBS DGA dla "Gazety Wyborczej" wynika, że do Sejmu weszłyby tylko te partie, które już w nim są: PO, PiS, SLD i PSL. Po zatrzymaniu lidera LPR Mirosława Orzechowskiego za jazdę po alkoholu, była partia Romana Giertycha znów spała poniżej progu wyborczego.
czytaj więcej »
  
[ 11-03-2009 ]
- Rozmaite persony, komentatorzy, specjaliści i samozwańcy z kamiennymi twarzami twierdzą, że PiS mógł nas wprowadzać do strefy euro, ale tego nie zrobił. I będzie to jego wielką historyczna winą. To po prostu kłamstwo – mówi Zyta Gilowska i wyjaśnia w wywiadzie dla „Rz” dlaczego wcześniej nie można było wprowadzić euro.
czytaj więcej »
  Dostaniemy 4 miliardy euro
Aleksandra Nowak [ 01-03-2009 ]
Jak zapowiedział prezes Europejskiego Banku Inwestycyjnego, Philippe Maystadt, po spotkaniu z premierem Donaldem Tuskiem, w tym roku EBI może pożyczyć Polsce nawet 4 mld euro.
czytaj więcej »
  
[ 28-02-2009 ]
Z sondażu TNS OBOP dla programu „Forum” w TVP Info wynika, iż połowa Polaków obawia się, że po wejściu naszego kraju do strefy euro wzrosną ceny. Jakie jeszcze inne obawy mają Polacy?
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 27-02-2009 ]
Kwestie finansowe miałyby zadecydować o tym, że referendum w sprawie wejścia Polski do strefy euro odbyłoby się razem z wyborami do Parlamentu Europejskiego. Tak przynajmniej twierdzi Michał Kamiński. Lech Kaczyński natomiast podkreślił, że może pośredniczyć w negocjacjach.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl