Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / Demony wojny               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Aleksandra Nowak [ 02-11-2008 ]
Duchowy przywódca Tybetańczyków Dalajlama XIV powiedział dziennikarzom w Tokio, że Chiny skazały Tybet na śmierć. Od piątku przebywa on w Japonii w z prywatną wizytą, w trakcie której weźmie udział w seminarium w Stowarzyszeniu Buddyjskim Prefektury Fukuoka.
czytaj więcej »
  
Agnieszka Obrycka [ 23-10-2008 ]
Tegorocznym laureatem nagrody im. Andrieja Sacharowa został chiński dysydent Hu Dżia. Mimo ostrzeżeń wysyłanych z Pekinu, Parlament Europejski postanowił docenił działalność chińskiego opozycjonisty, przyznając jedną z najbardziej prestiżowych nagród.
czytaj więcej »
  
[ 22-10-2008 ]
Dzisiaj w Pekinie, podczas prezentacji raportu Światowej Organizacji Zdrowia, eksperci ONZ wyrazili głębokie zaniepokojenie jakością chińskiej żywności, sugerując jednocześnie pilną potrzebę reformy chińskiego systemu kontroli produkcji.
czytaj więcej »
  Dysydent dostanie Nobla
Kinga Marciniak [ 10-10-2008 ]
„To brutalne mieszanie się w wewnętrzne sprawy Chin” - tak Pekin skomentował szanse chińskiego dysydenta Hu Jia na otrzymanie Pokojowej Nagrody Nobla.
czytaj więcej »
  Nowy Sojusz Energetyczno – Polityczny
Andrzej Gwarda [ 30-09-2008 ]

Kryzys dewastujący gospodarkę USA, zdaje się nie mieć tak negatywnych skutków w przypadku innych ważnych graczy politycznych na świecie. Wręcz przeciwnie. Korzystając z zastoju amerykańskiej aktywności w sferze gospodarczej, Wenezuela rozpoczęła realizację intensywnego planu zacieśniania stosunków z Rosją i Chinami. Partnerstwo polegać ma głównie na pomocy w zakresie energetycznej oraz wojskowej.

czytaj więcej »
  
[ 28-09-2008 ]
Chiny kontynuują podbój kosmosu. Misja kosmiczna rakiety Shenzhou VII zakończyła się sukcesem - ogłosiły chińskie władze. Astronauci, biorący udział w misji, bezpiecznie powrócili na Ziemię.
czytaj więcej »
  Taro Aso nowym premierem Japonii
[ 24-09-2008 ]
Japończycy mają nowego premiera. Jest nim Taro Aso, kandydat Partii Liberalno-Demokratycznej. Izba Reprezentantów (niższa izba w japońskim parlamencie) zatwierdziła jego kandydaturę w miejsce Yasuo Fukudy, który niedawno podał się do dymisji.
czytaj więcej »
  Aso krok od stanowiska premiera
[ 22-09-2008 ]
Taro Aso został wybrany szefem Partii Liberalno-Demokratycznej. W środę zostanie on najprawdopodobniej nowym premierem, zastępując na tym stanowisku Yasuo Fukyudę, który w sierpniu podał się do dymisji.
czytaj więcej »
  
Karolina Czaja [ 17-08-2008 ]
„Mimo trwających w Pekinie igrzysk, chińskie władze represjonują i torturują Tybetańczyków” - powiedział Dalajlama XIV w wywiadzie dla francuskiej stacji telewizyjnej TF1.
czytaj więcej »
  
Alicja Rakowska [ 13-08-2008 ]
A przede wszystkim poruszymy władze Chińskiej Republiki Ludowej. Tak przynajmniej chyba myślą internauci. Sprawa uciśnienia Tybetu jest gorąca i coraz więcej ludzi chce się przyczynić do „pomocy” biednym uciśnionym Tybetańczykom. Trudno się dziwić, każdy lubi być pomocny i w sumie nie ma w tym nic złego. Pierwszy nonsens tej pomocy polega na tym, że prawa człowieka nie są łamane tylko w Tybecie. Dlaczego chcemy pomagać tylko Tybetańczykom, kiedy niemal na całym Dalekim Wschodzie są łamane prawa człowieka?
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl