Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / \"Zatrudnienie ciągle jest istotnym problemem dla gospodarki\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 04-10-2006 ]

Wieczorem rozpoczyna dwudniową wizytę w Polsce szef dyplomacji rosyjskiej Siergiej Ławrow.
Ekspert Ośrodka Studiów Wschodnich Jadwiga Rogoża przewiduje, że podczas rozmów w Warszawie zostaną podjęte kwestie związane z ewentualnym rozmieszczeniem w Polsce tarczy antyrakietowej, a także tematy gospodarcze, jako szczególnie ważne dla Federacji Rosyjskiej.

czytaj więcej »
  Inwestycje zagraniczne w Polsce
[ 04-10-2006 ]
Ekspert Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych uważa, że obecny poziom inwestycji zagranicznych w Polsce nie powinien nas jeszcze satysfakcjonować. Według Narodowego Banku Polskiego, w tym roku bezpośrednie inwestycje zagraniczne w Polsce powinny wynieść ponad 10 miliardów dolarów, czyli około 8 miliardów euro.
czytaj więcej »
  Polska - Rosja - gospodarka
[ 04-10-2006 ]
Przedsiębiorcy z Rady Biznesu Polsko-Rosyjskiego liczą na to, że wizyta szefa rosyjskiej dyplomacji w Polsce wpłynie na normowanie stosunków gospodarczych między naszymi krajami. Współpraca gospodarcza ma być jednym z tematów rozmów Siergieja Ławrowa, który rozpoczyna dziś dwudniową roboczą wizytę w Polsce.
czytaj więcej »
  
[ 03-10-2006 ]
Pracodawcy i związkowcy z Komisji Trójstronnej do spraw społeczno-gospodarczych propunują spotkanie na szczycie z liderami głównych partii politycznych.
czytaj więcej »
  
[ 03-10-2006 ]
Rekordowa liczba poprawek, bo ponad 1200, została zgłoszona do projektu unijnego budżetu na przyszły rok. W Parlamencie Europejskim rozpoczyna się batalia o wzrost wydatków. Poprawkami zajmie się dziś komisja budżetowa.
czytaj więcej »
  Banki - mieszkania
[ 03-10-2006 ]
Coraz chętniej zaciągamy kredyty na mieszkania. Pod koniec sierpnia wartość kredytów mieszkaniowych przekroczyła sumę z całego zeszłego roku. Tak wynika z danych Związku Banków Polskich. Chodzi o 23 miliardy złotych.
czytaj więcej »
  NIK- autostrady
[ 02-10-2006 ]

Najwyższa Izba Kontroli przedstawi jutro kolejny raport na temat niegospodarności przy budowie auostrad w naszym kraju. Chodzi o autostradę A2 pomiędzy Świeckiem i Koninem oraz A4 pomiędzy Krakowem i Katowicami.
 

czytaj więcej »
  
[ 02-10-2006 ]
Ministerstwo Rozwoju Regionalnego ocenia, że prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu projekt kolejnej nowelizacji ustawy o prawie zamówień publicznych trafi do Sejmu. Szefowa resortu Grażyna Gęsicka poinformowała, że projekt znajduje się obecnie na etapie uzgodnień międzyresortowych.
czytaj więcej »
  
[ 29-09-2006 ]
Pojutrze (1 października) wchodzi w życie rozporządzenie ministra finansów wprowadzające niższy VAT na usługi fryzjerów, szewców i krawców.
czytaj więcej »
  
[ 29-09-2006 ]
Projekt przyszłorocznego budżetu wpłynął już do Sejmu. Potwierdzono to w biurze prasowym. Konstytucyjny termin złożenia tego dokumentu upływa jutro - 30 września.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl