Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / \"Zatrudnienie ciągle jest istotnym problemem dla gospodarki\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  PIP-etaty
[ 19-10-2006 ]
Setki tysięcy osób w Polsce zamiast pracować na etacie zatrudnionych jest na podstawie umów cywilno-prawnych. Tak wykazały kontrole Państwowej Inspekcji Pracy.
czytaj więcej »
  
[ 18-10-2006 ]

Trwają prace nad utworzeniem w Unii Europejskiej jednolitego obszaru płatności w euro. Poinformował o tym Związek Banków Polskich.

czytaj więcej »
  UE - poczta - otwarty rynek
[ 18-10-2006 ]
Komisja Europejska chce, by usługi pocztowe w całej Unii były tańsze, szybsze i bardziej efektywne. Bruksela zaproponowała w związku z tym pełne otwarcie rynku pocztowego. Oznacza to, że narodowe poczty w krajach członkowskich będą musiały zmagać się z konkurencją firm prywatnych, przeciw czemu niektóre z nich
protestują.
czytaj więcej »
  
[ 18-10-2006 ]
Janusz Maksymiuk z Samoobrony zaprzecza doniesieniom Rzeczpospolitej, jakoby PiS zgodziło się na wprowadzenie 800 złotych bezterminowego zasiłku dla bezrobotnych. Miało to być ustępstwo na rzecz tego, by Samoobrona wróciła do koalicji.
czytaj więcej »
  
[ 17-10-2006 ]
Rada Przedsiębiorczości krytykuje projekt przyszłorocznego budżetu. Według Rady, nie stwarza on dobrych podstaw dla szybkiego i trwałego rozwoju naszej gospodarki.
czytaj więcej »
  UE-Polska-zarzuty
[ 17-10-2006 ]
Komisja Europejska kolejny raz zarzuciła Polsce naruszanie unijnych przepisów dotyczących wspólnego rynku. W ubiegłym tygodniu Brukseka wytknęła nam dyskryminację zwycięzców loterii zagranicznych, dziś -nierówne traktowanie zagranicznych organizacji charytatywnych.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 16-10-2006 ]
Społeczny doradca prezydenta, prof. Polskiej Akademii Nauk Michał Kleiber uważa, że polska gospodarka musi być bardziej innowacyjna. Dodaje, że w statystykach nasz kraj plasuje się pod tym względem na ostatnim miejscu w Unii Europejskiej
czytaj więcej »
  
[ 16-10-2006 ]
Po wejściu Polski do Unii Europejskiej środki pochodzące z programów europejskich stały się dostępne również dla polskich przedsiębiorców, a ich firmy zyskały możliwość rozwoju zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym.
czytaj więcej »
  
[ 13-10-2006 ]
Wskaźnik Przyszłej Inflacji sygnalizuje dalszy wzrost cen w gospodarce - podał BIEC. BIEC, czyli Biuro Inwestycji i Cykli Ekonomicznych zajmuje się prognozowaniem zjawisk gospodarczych.
czytaj więcej »
  
[ 13-10-2006 ]

Minister gospodarki Piotr Woźniak uważa, że pożar w litewskiej rafinerii w Możejkach może niekorzystnie wpłynąć na nasz rynek paliwowy.

czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl