Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / \"Zatrudnienie ciągle jest istotnym problemem dla gospodarki\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 26-10-2006 ]
Misja Międzynarodowego Funduszu Walutowego w Bułgarii krytykuje decyzję tamtejszego parlamentu o obniżeniu podatku od zysku firm do 10 procent. Tak niską stawkę podatku CIT ma w Unii Europejskiej jedynie Cypr.
czytaj więcej »
  NIK-jednostki badawczo-rozwojowe
[ 26-10-2006 ]
Najwyższa Izba Kontroli krytycznie ocenia funkcjonowanie jednostek badawczo-rozwojowych. NIK twierdzi, że są one niedofinansowane, mają kiepski sprzęt i nie potrafią funkcjonować w gospodarce wolnorynkowej.
czytaj więcej »
  NBP-raport-projekcja inflacji
[ 26-10-2006 ]
Narodowy Bank Polski przedstawił najnowszą projekcję inflacji, z której wynika, że ceny będą rosły szybciej niż to zakładała poprzednia projekcja z lipca. Projekcja inflacji jest brana pod uwagę przez Radę Polityki Pieniężnej przy podejmowaniu decyzji w sprawie stóp procentowych.
czytaj więcej »
  
[ 25-10-2006 ]
Eureko od 1 listopada wycofuje czasowo swoich czterech przedstawicieli z zarządów spółek PZU S.A i PZU Życie.
czytaj więcej »
  
[ 25-10-2006 ]

Albo becikowe albo podwyżki dla nauczycieli - taki warunek stawia ministerstwo finansów. Według Zyty Gilowskiej, w przyszłorocznym budżecie nie starczy pieniędzy na oba ta cele.

czytaj więcej »
  PiS o podatkach
[ 25-10-2006 ]

Prawo i Sprawiedliwość przekonuje, że zmiany w przyszłorocznych podatkach są korzystne dla podatników. W Sejmie odbyło się dziś drugie czytanie projektów ustaw w tej sprawie - głosowanie w piątek.

czytaj więcej »
  
[ 24-10-2006 ]
Nie sprawdziły się prognozy zapowiadające spowolnienie rozwoju naszej gospodarki w III kwartale. Z danych przedstawionych dziś przez Główny Urząd Statystyczny wynika, że gospodarka ma się dobrze.
czytaj więcej »
  
[ 24-10-2006 ]
Kolejny udany debiut na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Cena akcji spółki Dom Development podczas otwarcia notowań wzrosła ponad 50 procent - cena emisyjna wynosiła 85 złotych, a podczas debiutu wzrosła do 130 złotych 50 groszy.
czytaj więcej »
  PiS - podatek
[ 24-10-2006 ]
Szefowa Sejmowej Komisji Finansów Publicznych zarzuciła opozycji utrudnianie prac nad ustawami podatkowymi. Zdaniem Aleksandry Natalii - Świat, opozycja nie zgłaszała żadnych projektów i zmian w czasie długich prac w komisji i robi to dopiero teraz, kiedy na najbliższym posiedzeniu Sejmu powinno się odbyć drugie i trzycie czytanie projektu ustaw. Według niej, może do doprowadzić do tego, Sejm nie uchwali ustawy w terminie.
czytaj więcej »
  IBnGR - produkt krajowy brutto
[ 24-10-2006 ]
Instytut Badań nad Gospodarką Rynkową ocenia, że produkt krajowy brutto w trzecim kwartale był o 5,6 procent wyższy niż przed rokiem. Eksperci instytutu poinformowali, że trzeci kwartał tego roku był szóstym z kolei, w którym tempo wzrostu gospodarczego było wyższe niż kwartał wcześniej.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl