Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / \"Zatrudnienie ciągle jest istotnym problemem dla gospodarki\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 02-11-2006 ]
Rosyjski koncern Alfa-group chce kupić 20 procent akcji brytyjskiego giganta telekomunikacyjnego Vodafon. Rosjanie za te udziały są gotowi zapłacić do 29 miliardów dolarów - informuje "The Times".
czytaj więcej »
  EBC: stopy bez zmian
[ 02-11-2006 ]

Zgodnie z oczekiwaniami ekonomistów Europejski Bank Centralny pozostawił stopy procentowe bez zmian. Nadal główna stopa procentowa w strefie euro wynosi 3,25%.

czytaj więcej »
  
[ 02-11-2006 ]
Co najmniej 4 milardy Euro z unijnych funduszy strukturalnych mogą otrzymać przedsiębiorcy do 2015 roku. Najwięcej pieniędzy przeznaczone będzie na projekty dotyczące inowacyjności.
czytaj więcej »
  
Adam Gawlik [ 01-11-2006 ]
Wskaźnik wyprzedzający koniunktury, informujący z wyprzedzeniem o przyszłych tendencjach w gospodarce wzrósł w październiku o 1,6 pkt., jednak ciągle jest poniżej swego ostatniego szczytu z czerwca tego roku - podał badający koniunkturę BIEC.
czytaj więcej »
  
[ 31-10-2006 ]
Pracodawcy nie chcą powołania rzecznika przedsiębiorców. Uważają, że wszelkie sprawy ich dotyczące powinny być uzgadniane i konsultowane między innymi na forum Komisji Trójstronnej.
czytaj więcej »
  
[ 30-10-2006 ]
Eksperci szacują, że co najmniej milion Polaków pracuje za granicą. Niskie płace w kraju są głównym powodem tych wyjazdów .
czytaj więcej »
  
[ 30-10-2006 ]
Będzie możliwość występowania z Otwartych Funduszy Emerytalnych - zapowiedziała minister pracy i polityki społecznej Anna Kalata.
czytaj więcej »
  Sejm-Polska-Wlk.Brytania: podatki
[ 27-10-2006 ]
Sejm zdecydował o ratyfikacji polsko-brytyjskiej umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania. Dzięki niej osoba, która osiąga dochody tylko W Wielkiej Brytanii, nie będzie płaciła podatków w Polsce.
czytaj więcej »
  Rada Rozwoju Rynku Finansowego-start
[ 27-10-2006 ]
Rada Rozwoju Rynku Finansowego rozpoczęła działalność. Ma ona wypracować strategię funkcjonowania i rozwoju naszego rynku finansowego. W jej skład wchodzą przedstawiciele środowisk.
czytaj więcej »
  
[ 27-10-2006 ]
W Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego zainaugurowano kampanię dyplomatyczną promującą kandydaturę Wrocławia do organizacji światowej wystawy EXPO w 2012 roku. Kandydatura Wrocławia oficjalnie została zgłoszona w czerwcu. O prawo do goszczenia ekspozycji ubiegają się również marokański Tanger i koreańskie Yeosu.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl