Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / \"Zatrudnienie ciągle jest istotnym problemem dla gospodarki\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 03-05-2006 ]
Ponad połowa Norwegów nadal jest przeciwna przystąpieniu ich kraju do Unii Europejskiej - dowodzą opublikowane w Oslo wyniki badań opinii publicznej.
czytaj więcej »
  
[ 03-05-2006 ]

Na światowych rynkach złoto osiągnęło cenę najwyższą od 27 lat.

czytaj więcej »
  Inwestycje zagraniczne
[ 27-04-2006 ]

Według Narodowego Banku Polskiego, inwestycje zagraniczne w Polsce w zeszłym roku wyniosły 7 miliardów 700 milionów dolarów. W porównaniu z rokiem 2004 odnotowano spadek rzędu około 40 procent.

czytaj więcej »
  
Ignacy Morawski z Rzymu [ 22-04-2006 ]

Analitycy nie mają wątpliwości – batalię między polskim rządem a grupą bankową UniCredit wygrali Włosi. Bez większych wyrzeczeń osiągnęli swoje cele strategiczne, zaś rząd Kazimierza Marcinkiewicza po hucznych zapowiedziach i pogróżkach musiał wycofać swój sprzeciw wobec fuzji banków Pekao i BPH, w których większościowym udziałowcem jest UniCredit.

czytaj więcej »
  
[ 20-04-2006 ]
Polska jest światowym mocarstwem w dziedzinie autogazu. Nawet w Ameryce nie ma tylu stacji autogazu co w Polsce, a być może tylko w Korei Południowej na tym paliwie jeździ nieco więcej samochodów niż u nas - pisze "Gazeta Wyborcza".
czytaj więcej »
  
[ 19-04-2006 ]

5 milionów 700 tysięcy złotych kary musi zapłacić Telekomunikacja Polska za niewykonanie decyzji Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. TP SA odwołała się od decyzji UOKiK-u.

czytaj więcej »
  
[ 18-04-2006 ]
Wymiana handlowa między Polską a Bułgarią rośnie. W ubiegłym roku ten wzrost wyniósł aż 36 procent. Według bułgarskich mediów, dalszy rozwój współpracy gospodarczej ma być jednym z tematów jutrzejszej wizyty premiera Kazimierza Marcinkiewicza w Sofii.
czytaj więcej »
  
[ 18-04-2006 ]

Ceny paliw na światowych rynkach znowu biją rekordy. W Londynie za baryłkę płacono w pewnym momencie prawie 71 i pół dolara. Niewiele taniej było na giełdach azjatyckich oraz w Stanach Zjednoczonych, gdzie ceny surowca zwyżkują, osiągając, podobnie jak w ubiegłym roku, poziom ponad 70 dolarów za baryłkę.

czytaj więcej »
  Wysokie ceny ropy
[ 12-04-2006 ]

We wtorek na zamknięciu giełdy w Nowym Jorku główne indeksy odnotowały straty. Na nastroje inwestorów wpłynęły informacje o bardzo wysokich cenach ropy naftowej i obawy przed inflacją.

czytaj więcej »
  
[ 12-04-2006 ]
Polska składka do budżetu UE na 2006 rok zostanie pomniejszona o 52 mln euro - poinformowała  Komisja Europejska, która dokonała korekty budżetowej.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 16 17 18 19 20 21 22 23  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl