Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / \"Zatrudnienie ciągle jest istotnym problemem dla gospodarki\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 09-11-2006 ]
Włoska grupa F V H spa. kupi 20% akcji Stoczni Gdańsk - poinformowali podczas konferencji przedstawiciele spółki. Kontrakt ma być podpisany w ciągu najbliższych kilku tygodni. Umowa bedzie zawierała także zamówienie w stoczni 4-ech gazowców o wartości około kilkuset milionów dolarów.
czytaj więcej »
  
[ 08-11-2006 ]
Wicepremier-minister finansów Zyta Gilowska zapowiedziała, że nie będzie podwyżek w służbach skarbowych. Zyta Gilowska i szef służby celnej Marian Banaś spotkali się ze związkowcami z "Solidarności" tej branży.
czytaj więcej »
  
[ 08-11-2006 ]
Bank Światowy zaprezentował w Warszawie doroczny raport "Doing business 2007". Ocenia on warunki do prowadzenia biznesu w 175 państwach. Polska znalazła się w tym rankingu na 75 miejscu. Oznacza to, że spadliśmy o jedno miejsce w porównaniu z wynikami poprzedniego raportu.
czytaj więcej »
  
[ 08-11-2006 ]
Premier Jarosław Kaczyński ocenił, że Polska pod względem gospodarczym doskonale wykorzystuje wejście do Unii Europejskiej Szef rządu spotkał się z przedstawicielami Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych i izb przemysłowo - handlowych.
czytaj więcej »
  
[ 07-11-2006 ]
Przez ostatnie dwanaście miesięcy w Polsce wykorzystano 5 razy więcej unijnych funduszy niż w poprzednim okresie. Z dotacji z Unii skorzystało 9 tysięcy przedsiębiorców.
czytaj więcej »
  IRG SGH-Polacy-kredyty
[ 07-11-2006 ]
Polacy chętniej zaciągają kredyty. Pożyczanie pieniędzy jest też coraz łatwiejsze. Taki jest wynik badań kondycji gospodarstw domowych, przedstawionych przez Instytut Rozwoju Gospodarczego SGH.
czytaj więcej »
  
[ 06-11-2006 ]
Prezes PKN Orlen Igor Chalupec ma nadzieję, że do końca tego roku uda się zamknąć inwestycje Orlenu w litewskiej rafinerii Możejki.
czytaj więcej »
  Pracodawcy o ordynacji podatkowej
[ 06-11-2006 ]
Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan wyraziła zaniepokojenie kształtem nowelizacji ordynacji podatkowej.
czytaj więcej »
  KE optymistycznie o rozwoju polskiej gospodarki
j. uchto [ 06-11-2006 ]
Jak wynika z opublikowanych w poniedziałek jesiennych prognoz gospodarczych Komisji Europejskiej, w Polsce dostrzegalny jest rozwój gospodarki, ale także jak podkreśla Komisja istnieje ryzyko negatywnego wpływu zawirowań politycznych na wzrost gospodarczy i stabilność finansów publicznych.
czytaj więcej »
  UTK – regulator rynku czy administrator?
[ 02-11-2006 ]
Przez kilka ostatnich tygodni w środowisku kolejowych przewoźników trwała intensywna dyskusja o nowym cenniku i regulaminie dostępu do infrastruktury kolejowej. Z inicjatywy RBF odbyło się kilka spotkań w tej sprawie, powołano zespół ekspertów, doproszono do współpracy wielu prawników specjalizujących się w ustawodawstwie transportowym.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl