Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / \"Zatrudnienie ciągle jest istotnym problemem dla gospodarki\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 10-05-2006 ]
Już za pół roku mamy odczuć wyraźną zniżkę cen w opłatach za telefony stacjonarne, komórkowe i za internet, przewiduje Anna Streżyńska. Nowo mianowana prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej, podpisała dziś pakiet dokumentów otwierających rynek dla konkurencyjnych operatorów. Zapowiada podpisanie następnych.
czytaj więcej »
  Prywatyzacja PKO BP
[ 10-05-2006 ]

Rząd i ministerstwo skarbu podziela wątpliwości Najwyższej Izby Kontroli dotyczące ceny uzyskanej za akcje PKO BP w ofercie publicznej - wynika z wypowiedzi wiceministra skarbu Pawła Szałamachy.W Sejmie przedstawił on informację na temat prywatyzacji największego banku detalicznego w Polsce, a potem odpowiadał na liczne pytania posłów.

czytaj więcej »
  Raport o nastrojach inwestycyjnych
[ 09-05-2006 ]
Polska zajęła piąte miejsce w świecie w rankingu krajów cieszących się największym zaufaniem światowych inwestorów. Ranking przygotowała zanana grupa doradztwa inwestycyjnego A. T. Kearney
czytaj więcej »
  
[ 08-05-2006 ]
Doktor Ludwik Sobolewski został nowym prezesem Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych.Nowy szef naszego parkietu jest dobrze znanym fachowcem na polskim rynku finansowym, między innymi z pracy w Krajowym Depozycie Papierów Wartościowych, czyli instytucji, która rozlicza handel akcjami i innymi instrumentami finansowymi na naszym parkiecie.
czytaj więcej »
  Dobra kondycja Fiata
Katarzyna Dobrowolska [ 07-05-2006 ]
W pierwszym kwartale tego roku sprzedaż fiata wzrosła o ponad 16 procent, a nowe „Punto” jest najlepiej sprzedającym się samochodem w Europie. Po kryzysie, jaki dotknął firmę w ubiegłym roku, nowa Rada Administracyjna „Fiata” postawiła przede wszystkim na polepszenie technologii produkcji.
czytaj więcej »
  
[ 05-05-2006 ]

Ukraina 20 maja zniesie zakaz importu polskiego mięsa. Takie ustalenia zapadły na spotkaniu polskiej i ukraińskiej strony w Korczowej na Podkarpaciu - poinformował] główny lekarz weterynarii Krzysztof Jażdżewski.

czytaj więcej »
  
[ 04-05-2006 ]
Umocnienie złotego podczas długiego weekendu ekonomiści wiążą z tendencjami na rynkach światowych, a nie sytuacją wewnętrzną w naszym kraju.
czytaj więcej »
  VAT niezgodny z unijnymi przepisami
[ 04-05-2006 ]

W polskiej ustawie o VAT są nadal uregulowania sprzeczne z unijnymi. Można się na nie poskarżyć do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości, ale można też zamiast nich zastosować bezpośrednio prawo Unii Europejskiej.

 

czytaj więcej »
  
[ 03-05-2006 ]
W Irlandii może niedługo spaść zapotrzebowanie na pracowników z Polski i nowych krajów Unii Europejskiej. Wynika to z analizy irlandzkiego rynku pracy, którą zamieścił brytyjski dziennik "Financial Times".
czytaj więcej »
  Rekordowa cena ropy w Londynie
[ 03-05-2006 ]

Cena ropy Brent na londyńskiej giełdzie paliwowej osiągnęła we wtorek wieczorem poziom 74,97 dolara za baryłkę, co jest nowym rekordem historycznym dla rynku europejskiego.
  

czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 15 16 17 18 19 20 21 22 23  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl