Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / \"Zatrudnienie ciągle jest istotnym problemem dla gospodarki\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Lewiatan - gospodarka
[ 28-09-2006 ]
Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan dobrze ocenia obecną sytuację gospodarczą w naszym kraju. Obawia się jednak, że ten dobry czas nie zostanie w pełni wykorzystany na przeprowadzenie reform.
czytaj więcej »
  
[ 28-09-2006 ]
Prezes NBP skrytykował projekt przyszłorocznego budżetu. Leszek Balcerowicz uważa, że planowany na przyszły rok budżet nie jest budżetem odpowiedzialności za państwo. To budżet lekkomyślności i oportunizmu - powiedział dziennikarzom Balcerowicz.
czytaj więcej »
  
[ 28-09-2006 ]
Unia Europejska wprowadza ograniczenia dotyczące bagażu podręcznego i płynów, które będzie można wnosić na pokład samolotów. Decyzja unijnych ekspertów w tej sprawie ma zacząć obowiązywać już w listopadzie.
czytaj więcej »
  RPP-stopy bez zmian
[ 27-09-2006 ]

Zgodnie z oczekiwaniami ekonomistów Rada Polityki Pieniężnej nie zmieniła wysokości stóp procentowych. Nadal więc najważniejsza dla rynku stopa, tak zwana interwencyjna, jest na poziomie 4 procent.

czytaj więcej »
  
[ 27-09-2006 ]

W krajach naszego regionu zmniejsza się korupcja - tak wynika z raportu Banku Światowego. Polska nie znajduje się jednak w czołówce krajów, które odnotowują największy spadek korupcji.

czytaj więcej »
  
[ 27-09-2006 ]
Rząd przyjął projekt budżetu na 2007 rok. Zakłada on 30 miliardów złotych deficytu. W sobotę upływa konstytucyjny termin, w którym projekt ma być dostarczony Sejmowi.
czytaj więcej »
  Paliwa - ceny
[ 26-09-2006 ]

Spadające w ostatnim czasie ceny paliw w Polsce i na świecie można wiązać przede wszystkim z obniżką cen ropy - uważa Jacek Wróblewski z Polskiej Organizacji Przemysłu i Handlu Naftowego.

czytaj więcej »
  
Adam Gawlik [ 25-09-2006 ]
Tylko Francuzi przyciągają w Europie więcej bezpośrednich inwestycji niż my. Jesteśmy też niekwestionowanym liderem w naszym regionie. Badania na ten temat przeprowadziła firma IBM. Wynika z nich, że Europa zajęła pierwsze miejsce na świecie w zakresie bezpośrednich inwestycji zagranicznych, zdobywając 39 procent wszystkich projektów inwestycyjnych z 2005 roku.
czytaj więcej »
  
[ 25-09-2006 ]
Telekomunikacja Polska S.A. odwoła się od kary nałożonej przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Zgodnie z nią spółka ma zapłacić 100 milionów złotych za nieprawidłowści dotyczące wiązania ofert neostrada tp i abonamentu telefonicznego.
czytaj więcej »
  
[ 25-09-2006 ]
Konflikt o lokalizację obwodnicy Augustowa w dolinie Rospudy na dobrą sprawę pokazał, że niemożliwa jest racjonalna, bez emocji i epitetów debata między ekologami i inwestorami. Każda ze stron okopała się na swoich pozycjach zapominając, że często prawda leży po środku i jak to powiedział nowy premier nikt nam nie będzie wmawiał, że białe jest białe a czarne jest czarne.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl